Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Semmi oka nincs a barátnömnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi oka nincs a barátnömnek hogy sírjon akkor miért sír csak úgy a semmiért? Szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Hívtam öt ma is jöjjön már ki a szobából mert jöttek vendégek erre ö elkezd sírni hogy nem akar. Mondta csinaljak neki kaját jólvan mondom csinálok kérdezgettem mit szeretne enni ,neki nem kell semmi ezek közül de éhes adjak neki valamit mondom akkor csinalj magadnak enni erre elkezd sírni. Akármit szólok neki csak sír
2019. ápr. 22. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió?
2019. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ennek az állapotnak biztosan van valami előzménye, méghozzá jò eséllyel hosszú előzménye. Vagy történt vele valami. Bántották, megerőszakolták, meghalt egy számára fontos ember, esetleg megcsalt. Biztos, hogy nem ok nélkül sír. Ha ő nem beszél, kérj segítséget ismerősöktől. Szülei, barátai esetleg tudhatják, mi a baj.
2019. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne próbáld meg kitalálni. Menj oda hozzá és öleld meg. Maradj ott mellette és mondd neki, hogy bármi baj is van, ott vagy mellette. Nem kell elmondani, ha nem akarja, de itt vagy, ha beszélni szeretne. Maradj mellette egy fél órát és öleld át. Ha nem akar beszélni, akkor legyetek egymás mellett néma csöndben. Ne forszírozd.
2019. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Vagy csak meg fog neki jönni. Két nappal előtte én is mindig ezt csinálom. Ok nélkül sírok, és jó érzés. Kérdezd meg tőle, mi a baj.
2019. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Ma reggel megjött neki és nagyon fájt a hasa nem bírt járkálni sem én vittem ki wcre..Már azt hittem elfog ájulni. De nem ezért ilyen. Már vagy 2 hónapja ezt csinálja
2019. ápr. 22. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Valami biztos bántja, akár hozzád kapcsolódóan, vagy akár tőled teljesen függetlenül, ezt mi nem tudhatjuk. Gondold át azért, hogy te esetleg miben lehetsz sáros, de próbáld vele mindenképp megbeszélni. Légy türelmes vele.
2019. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

"Kérdezd meg tőle, mi a baj.".... "Tőőő hŐŐŐ... sEMMIII!!!"

32/f

2019. ápr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Leragadt kis iskolás óvodás szinten ? Tudod ezt kis gyermek korra lehet vissza vezetni amikor elkényeztetik a gyermeket és nem hagyja el ezt a tulajdonságát, mert az anyuci bemagyarázza neki , hogy ő bizony egy hercegnő a valóságban persze nem.
2019. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem olyanok a szülei nem kényeztették el. Én arról tudok hogy nem foglalkoztak vele mikor kicsi volt
2019. ápr. 24. 00:01
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel beszélgettünk és mondta nekem hogy kb mindennap azt hallgatta mikor még kicsivolt hogy veszekednek a szülei ő meg akkor is sírt magába. Az apja majdnem mindennap ivott. Meg alig akar enni inni nem tudom mitcsinaljak vele
2019. ápr. 24. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!