Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan szoktassam le erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt, és 2 évig a szüleinél laktunk, már akkoriban is feltűnt, hogy ha én elmondtam neki valami bizalmasat ami csak kettőnkre tartozik akár szüleimmel kapcsolatban, akár a család vagy munkahely vagy bármi amit az ember megbeszél a társával vagy valami rendkívülit megoszt vele. Amit te csak vele szeretnél. Ő azt tovább mondja a szüleinek, többszörösen megkértem, hogy ha valami olyasmiről van szó ne fecseglye tovább engem ezzel kellemetlen helyzetbe hozva.

Olyan kifogást talált, hogy nem mondtam hogy nemondja tovább... De ezt fel lehetne fogni épp ésszel is...

Meg amikor mondtam is neki, hogy kérlek ne add tovább akkor is vissza hallottam dolgokat.

Hogyan tudnám ezt kezelni?


Többször megfogadtam már h nem mondok semmit se el neki, de nyilván ez nehéz.... Kimassal oszthatnam meg ha nem vele? Ráadásul még rosszabb hogy olykor tulozva adja elő a pletykát esetleg ferdit is benne és magyarázkodnom kell ha esetleg a szülei felhozzak témába....


2020. jan. 26. 18:31
 1/5 Hellmano ***** válasza:
63%
Valakinek nincs jobb szokása, mint a pletykázás. Nem lehet leszoktatni erről senkit ez már a vérében van. Pletykás öregasszony lesz, ha netán férfi, akkor nem is mondok semmit, de a kérdésből nem derült ki milyen nemű, de nem is kell hozzá. A pletyka az unatkozó emberek szórakozása.
2020. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Szoval amit neki mondasz megy a szüleinek. Ennyi erövel akkor a szüleivel lelkizz ne a paroddal. Vagy a sajat szüleiddel.

A parod ebben nem a partnered fogadd el.

2020. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Férfiről van szó.
2020. jan. 26. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Mit nem lehet azon érteni, hogy maradjon köztetek az infó?

Kérdező, mindössze az van, hogy a párod egyszerű, mint a faék.

2020. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én két évig bírtam. Aztán már csak olyan komoly dolgokról beszéltünk, hogy hol a só?

De még csak 6 év után váltam el tőle, hogy a gyerekek kb normálisan nőjenek fel.

2020. jan. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!