Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok, lányok ti szoktátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok ti szoktátok a barátotokat kényeztetni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 éve lesz nyáron hogy együtt leszünk. Azóta szinte egyszer nem volt olyan, hogy magától kicsit elkezdjen engem úgy kényeztetni, hogy nekem ne kelljen neki csinálnom. Pedig volt mikor már én kényeztettem nem is egyszer úgy, hogy csak én csináltam neki ő meg nekem nem. Meg hogyha meg is említeném neki még akkor se csinálná. Pedig néha azért vágyom rá hogy kicsit kényeztessen csinálja nekem.
2020. jan. 26. 19:56
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
71%
És ezt montad is neki már?
2020. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Persze hogy szoktam. Élvezem, hogy élvezi, szeretem húzni az agyát, új dolgokat kipróbálni rajta... Ez egy játék nekem. :) Pedig a szexuális étvágyam konvergál a nullához, de ez más, ez szórakoztató. :D


Lehet nem mosod rendesen vagy szar ízed van :D

2020. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam időnként csak úgy kényeztetni..
2020. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktam. 😊
2020. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, főleg akkor ha nekem megvan, és szexelni nem tudunk :)
2020. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima ügy. Néha kicsit kell ezzel is polírozni az egóját.
2020. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktam! :)
2020. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!