Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak hogy fogszabályzóm lesz? Ő mindig azt mondta hogy az nagyon ronda mikor valakit meglatott akinek van.

Figyelt kérdés
Fogok neki úgy is tetszeni? Annyira félek mit szól rá. 2 éve vagyunk együtt
2020. febr. 3. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Fogszabályzóm lesz."
2020. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha emiatt dob, akkor annyit is ér :"D
2020. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
El se merem képzelni, hogy milyen lehet egy olyan 2 éves kapcsolat, ahol az egyik fél a másik reakciójától és nem mer vele őszintén és nyíltan beszélgetni.
2020. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 vérbeli 21 századi kapcsi :D
2020. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Szerintem egészítsd ki azzal, hogy "tini"kapcsolat

2020. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha most választanom kéne, hogy olyan párom legyen, akinek kusza a fogsora, vagy olyan, akinek fogszabályozója van, egyértelműen a második. Amúgy a fogszabályozó megítélése is teljesen más, mint mondjuk 20 éve. Manapság az igényesség jele, engem cseppet se zavarna.
2020. febr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ő mindig azt mondta hogy az nagyon ronda mikor valakit meglatott akinek van."


Milyen kedves darab a barátod... Egy igazi gentleman.

2020. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fog meglepődni, gondolom tudja, hogy fogorvoshoz járkálsz egy ideje, amiatt, hogy kuszák a fogaid.
2020. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem 16 éves a párod, mert ha egy felnőtt ember hisztizik azért ha meglát egy fogszabályzós lányt az utcán és kihangsúlyozza hogy "fúúújj", akkor az egy elég gáz helyzet, mert egy ostoba bunkó.

Feltételezem ismer, látta a fogaid, tudhatja, ha fogszabályzóra van szükséged. Ha olyan hülye, hogy inkább fogadja el a kusza fogsort, mint a fogszabályzót pár évig, akkor nincs is rá szükséged, most mit mondjak...

24 vagyok, idén lett fogszabályzóm, a barátom 26 és örült neki, segít benne, izgatottabb mint én, naponta nézi hogy mi változott, örül hogy könnyebb lesz az életem. Ha két év után ez nem megy, akkor ott nem a fogszabályzó a gond, hanem a barátod hozzáállása. Ha így nem tetszel neki, amúgy sem kell magad törnöd, keress egy rendes pasit!

2020. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!