Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan szoktassam le a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a barátom a videojátékról?

Figyelt kérdés
Mindig amikor szabadideje van játtszik. Nekem ez nőként felfoghatatlan hogy miért jó, sportolni, olvasni vagy akármi "hasznosabbat" csinálni is lehetne helyette. Zavar hogy mindig játtszik. Általában nem együtt alszunk el noha együtt lakunk, mert éjfélig nyomkodja azt a bánat játékot. Velem van a baj? 1 éve élünk együtt. 25L

2020. febr. 4. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Leszoktatni nem tudod csak úgy, illetve ha már kérted, hogy ne játsszon ennyit és nem lett eredemenye, akkor ezentúl sem lesz.

Ő öt órát szeretne játszani naponta, neked ez nem fér bele. Ez is erősen egyén és személyiség függő, engem nem zavar, hisz sokszor együtt játszunk a párommal, akár még több órát is mint 5. Viszont ha ő nem hajlandó kompromisszumra a keresed ellenére sem, akkor neked ezt el kell fogadni, vagy idővel egy hasonló érdeklődesu embert választani, aki szeret veled sportolni, egyebek.

2020. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele. Napi 5 óra... amikor is tudnátok ebből legalább 1-2 órát együtt sportolni, főzni, megnézni egy filmet vagy csak összebújni... a videojátékot nyomja, én meg aludjak nyugodtan egyedül...? És még azt írják erre itt, hogy jobb lenne a srácnak ha elhagynád... azta... ők tudják.


Próbálj vele egy ésszerű időintervallumban megállapodni: nem bánom ha játszol is, de ezt meg ezt szeretném. Pont. Ebben neki is partnernek kell lennie, egyedül nem fogod tudni leszoktatni.


Az én fiam még csak 12, de jó ideje behülyültek a gyerekek a Fortnite-tól. Nem kicsit veszi el az eszüket. Szerencsére szülőként még meg lehet nekik mondani, heti hányszor és hány órát játszhatnak. Nem normális állandóan egy virtuális világban őrjöngeni, a családot, élettársat meg magára hagyni.

2020. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy cseppnyi eszed van, egyszerűen elhagyod. Ne pazarold az értékes idődet egy videójáték fuggore. 25 éves vagy, tartalmas kapcsolatra van szükséged, nem pedig arra, hogy a hátát nézzed amíg játszik
2020. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Beszéltem vele azok alapján amiket írtatok, de nem értem el vele sokat, azt mondta, ha zavar akkor mondjam neki és odamegy hozzám de elég kellemetlenül éreztem magam amikor odamentem hogy gyere lefeküdni. Tudom hogy most a haverjai szemében akikkel játszott én vagyok a "birtokló ribi". Mit gondoltok erről?

Szerintetek fontos hogy kivel barátkozik az ember? Mert az összes barátja játtszik és családos férfiak is vannak köztük. Én szemely szerint parázok tőle hogy mi van ha ő is ezt látja ideának, hogy van gyerek meg feleség hú de jó elértem az elet konvencionális "elvárásait" na most jöhet a videojáték.

Úgy gondolom munka után remek dolgokat lehetne otthon csinálni pl kosarazni a gyerekkel apaként vagy akármi.

2020. febr. 10. 14:55
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem nagyon tervezgetnék vele apás programokat, gyereket.

Most is magadra hagy és ez természetes, hogy rossz neked. Ha terhesen, aztán kisbabával ugyanígy - sőt - magadra fog hagyni... rettentő magányos leszel. Szerintem ne nagyon ugorj bele ilyesmibe.

Ezért minek éltek együtt, őszintén...?? Nem úgy tűnik, hogy nőre lenne szüksége. Ő kiválóan elvan egy konzollal. Neked viszont egy élettárs kell, aki veled foglalkozik és örül neked. Nem túlzott igények ám...


Menj oda hozzá és vond ki a játékból, akkor hajlandó lesz veled is foglalkozni pár percet? Mert az alap hogy nyomja a gépet? Hát... azért ezt gondold át...

2020. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Birtokló ribi… én a helyedben egyáltalán nem akarnám a virtuális lovagodat birtokolni. Éljen a haverjaival és szexeljen virtuálisan. Neki kb ennyi elég is.
2020. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod van a videojátékkal? Ő kocka el kéne fogadnod. Mi lenne ha ő meg a kedvenc hobbidról akarna leszoktatni?
2020. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17es válaszoló, nekem is van hobbim de amit extrémen szoktam csinálni (pl nagyon durván sokat kézműveskedem) azt igyekszem úgy hogy ne menjen a közös idő rovására hogy ne érezze magát másodiknak az életemben. Azt hiszem a leszoktatni nem volt helyes szó a kérdésemben. Viszont másodiknak és mellőzöttnek érzem magam.
2020. febr. 10. 15:05
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez nem hobbi, hanem függőség.
2020. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19es igazad lehet mert én nem érzem rosszul magam ha mondjuk 3 hétig nem tudok kézműveskedni.

Az már több kapcsolatomban is előfordult hogy mondtam valamit a srácnak és ő továbbmondta a barátainak akik meggyőzték róla hogy én milxen buta liba vagyok.

Pedig nem kértem nagy dolgokat csak pl hogy ne szervezzen szülinapi buliz magának a hátam mögött stb

Lehet hogy túl engedékeny vagyok és azt érzi megtehet mindent? Mi van ha ezt én szúrtam el azzal hogy túl engedékeny vagyok mindenkivel

2020. febr. 10. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!