Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondolsz arról a családról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról a családról ahol a férfi marad otthon a háztartással, gyerekekkel foglalkozni és a nő keresi meg az ehhez szükséges pénzt?

Figyelt kérdés

Te tudnál élni egy ilyen kapcsolatban?

Kort és nemet is írjatok légyszi.


2020. febr. 7. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen rendben van, személy szerint elavultnak tartom a hagyományos nemi szerepeket. Csak azért nem élnék ilyen kapcsolatban, mert nem akarok gyereket és akkor se vállalnék, ha az apja maradna vele otthon.

32/N

2020. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi megbotránkoztató nincs ebben a 21. században. Egy nő is érhet el a munka/üzlet világában akkora sikereket, hogy kényelmesen eltartsa a családját. Ilyen helyzetben szerintem természetes, hogy a férfira hárulnak inkább az otthoni teendők. 27/F
2020. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha nekik így megfelel, akkor teljesen rendben van.

Én is belemennék, ha így lenne kényelmes, és így érné meg jobban.


28/N

2020. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek ilyen családot nekik így jó bevált

Számomra furcsa lenne.

2020. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem szeretem az olyan kapcsolatokat, ahol bármelyik fél hagyja, hogy a másik legyen jóformán a kizárólagos szülő vagy a kizárólagos munkavállaló. A gyes más kérdés, de később biztos nem tűrném.
2020. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen rendben. A svédeknél eleve az apukának is otthon kell maradni legalább egy honaora.
2020. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
A mai világban nem gond, jó dolog ez, mert legalább a nő is ki tud bontakozni. Igen, tudnék ilyen családban élni. (F37)
2020. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Azoknal a csaladoknal, ahol igy lettek leosztva a szerepek (tobb ilyet is ismerek) apuka evekig nem talalja a helyet a munka vilagaban, anyuka talpraesettebb (ez a munkahelyi poziciojan is meglatszik apaehoz kepest), ezert bevallalja a munkaba valo korai visszaallast h legyen a csaladnak egyaltalan jovedelme, mikozben apa mondjuk jo esetben szorakoztatja a gyereket, de hazimunkat nem vegez, fozni nem foz.

Azt gondolom h akik igy boldogok, tegyek, nekem (es a ferjemnek is) a hagyomanyos szerepek fekszenek jobban, de egyetertunk abban h elni fog az apasagi szabadsag lehetosegevel is, ami ebben az orszagban ahol elunk 3-6honap. Ezt ki fogja venni a gyermek 1 eves kora utan h vele lehessen. Nem eveket, par honapot. Ha vegig o lenne itthon, a sajat anyai megitelesem is csokkenne es sajnos a szememben az o ferfiassaga is. Ha en melozok, o meg kotenykeben karjan a babaval var, az nekem nagyon rendellenes kategoria. De mondom mi mindketten igy lettunk nevelve, a ferfi a csaladfenntarto, a no pedig az otthon meleget biztositja. Ez nem azt jelenti h nem segit be a hazimunkaba, nem foz idonkent vagy nem foglalkozik a gyerekekkel (2 nagyobb van).

2020. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Keresztanyáméknál ez a helyzet. Itthon mindketten jómenő vállalkozók voltak, de ki kellett menniük és nagybátyám nem igazán beszélt angolul. Szóval Kerim kiment hamarabb, elvállalt először bármi melót, közben folyamatosan küldte az önéletrajzát cégelhez arra a pozícióra, amihez értett és fél év múlva már kisfőnök volt. Ellenben nagybátyám depressziós lett a változástól, eleve mindent ő akar csinálni, mert mások ahogy csinálják az szar, de neki nem ment az angol és igazából most is csak akkor beszél 10 év után, ha muszáj, pedig most már tud. Szóval ő otthon van, háztartás, 3 gyerek. Utálja, depressziós, de a munka mostmár büdös, a kétkezi méginkább.


Szóval nem mindenhol működik, de van hogy nincs választás és van, hogy a lustaság győz. Sajnos.

2020. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!