Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mire vágyik a legtöbb ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vágyik a legtöbb ember egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
függetlenség? érzelmi, testi kielégülés?
2020. febr. 11. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de szerintem a legtöbben hasonlóan vannak vele és biztonságra, szeretetre és elfogadásra vágynak.
2020. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy szeressek es elfogadjak olyannak, amilyen.
2020. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki másra. Valakinek elég, hogy csak "sexy" legyen, másnak több igénye van.
2020. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugalomra, kölcsönös megértésre.
2020. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
H fontosnak érezzem magam, h férfi legyek, h figyeljen rám, érdekelje ki vagyok, stb stb ezekkel kezdődik amiket persze én alap h megadok neki.
2020. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Részemről biztonság, stabilitás. Egy biztos pont, egy társ, aki mellett nem kell félnem, hogy holnap már nincs.
2020. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baratra es izgalamas szeretore,valamint joban rosszban együtt.
2020. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem biztonságérzet, hogy ott van ha szükségem van rá, fontos vagyok, szeret, őszinte, hűséges. Hasonló értékrendet, humort,kommunikációt, rengeteg jelét igen én is úgy tudom szeretni ami számára megfelelő.
2020. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Arra, hogy érezzem, hogy a párom támogat engem, nem hagy magamra a nehéz helyzetekben.

Ne csaljon meg, ne verjen meg (illetve ezek verbális formái).

Értékelje a véleményemet, az ötleteimet. Ne kritizáljon állandóan.

Hosszú távra tervezzen velem.

2020. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!