Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők! Tetszene nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tetszene nektek egy olyan férfi aki elismerné és vallaná a női dominanciát a párkapcsolatban, úgymond az ujjatok köré csavarná magát?

Figyelt kérdés

Tehát a párotok úgy tartaná, hogy jobb, ha ti hoztok döntéseket és irányítjátok az életeteket, ő boldogan megvan egy passzív, engedelmeskedő szerepben.


Nem bírná a felesleges, erőszakos konfliktusokat, és azt mondaná, hogy jobb ha a nők irányítják a dolgokat.



2020. febr. 17. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem jön be, de attól még biztos van akinek igen.
2020. febr. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem vágyom egy papucs férfira.
2020. febr. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ki van zárva, az egyenlőségben hiszek.
2020. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonlo kapcsolatom tonkre is ment

A dontessel a felelossegi is jar amit az aki nem dont nem valaja fel

Utana konnyu a masikat hibaztatni ha ra van kenyszeritve a dontes mindig

2020. febr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Vegre szeretnek egy dominans, ferfias ferfit.
2020. febr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Szerintem egy kapcsolatban mind a két fél legyen döntésképes és vállalja is a döntésekért a felelősséget. Mindezt lehetőleg úgy, hogy a két fél a mindkettőjüket, kapcsolatukat érintő dolgokat döntés előtt atbeszelik.
2020. febr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Esélytelen. Az ilyeneket megeszem reggelire, engem csak egy határozott férfi tud elviselni és kezelni hosszú távon. Eleve bele se tudnék szeretni valakibe, aki ennyire passzív.
2020. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút nem jönne be, nekem társ kell, akivel egyenlőek vagyunk.
2020. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát bocs de ez nekem egyáltalán nem férfias. Ha szolga kell, veszek egyet.
2020. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Persze, még én döntsek mindenben, vállalván mindenre a felelősséget... Semmiképpen nem akarnék ilyen nyulat
2020. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!