Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi ilyen régimódian értelmezi egy normális párkapcsolatban a nők szerepét?

Figyelt kérdés
"Az asszonyok főznek, befogják a szájukat, a férfiak pedig dolgoznak és megmondják, hogy mi legyen."
2019. febr. 2. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
El kell őket kerülni. Nem csak a nőknek, hanem a többi embernek is.
2019. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Azért ennyire durvàn nem tudnàm elfogadni, de van köztes àllapot is.

Példàul én itthon vagyok, de mindent megcsinàlok, ugyanakkor nincs parancsba adva, hogy ez és ez legyen, csakis úgy, ahogy ő akarja.

Szokàsunk megbeszélni a dolgokat.

Örömmel főzök, szívesen vasalok, de hogy nekem kuss legyen a nevem, na azt nem!

2019. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Szíve joga ezt gondolni,amíg valakit nem erőszakkal kényszerít rá. Biztos van olyan nő, aki hasonló elveket vall. Nekem meg szívem joga messzire elkerülni egy ilyen embert.
2019. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem elég korlátolt gondolkozásra vall.

Sajnos az ilyen ember szerintem érzelmi intelligencia terén nagyon gyengén bútorozott..

2019. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Semmi, az ilyeneket szinte mindenki elkeruli, ugy vettem eszre, a ferfiak is kinezik maguk kozul. Ha szerencseje van, talal valami utolso kis falubol felkoltozott, buta leanyzot, ha nem akkor meg verheti otthon maganak duhosen orokre.
2019. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Majd jól szájbavágja az asszony,aztân átgondolja :D
2019. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem sok közünk lenne egymáshoz :)


Amúgy rohadtul érdekel, mi alapon érzed magad feljogosítva, hogy főnökösködj egy másik ember felett.

2019. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%
Ez nem régimódi felfogás... csak egy soviniszta felfogás. Ami pont jelen volt a történelem során. De a régi időkben sem volt ennyire csőlátásos és szélsőséges a kapcsolatok értelmezése.
2019. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy legyen férfival és szexeljen vele. Ne tegye tönkre a nő életét

Elszomorít hogy meg mindig vannak ilyen “alfa herék” akik azt hiszik hogy akkor lesznek jok ha a nőt csicskásitjak , és uralkodnak felette

Az ilyen férfinak nem való nő. Magának meg mondhatja hogy mi legyen másnak nem . Nő nem a férfi szolgája , alavetettje

Utalom ezért a világot hogy régen is ez volt és meg a mai napig van ilyen

Undorito

2019. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi, de abból régóta nem él meg egy páros ahol a férfi mondja meg hogy mi legyen.

A mai pasik már rég nem olyan életképesek mint régen.

2019. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!