Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöztünk a párommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk a párommal de mégse olyan minden ahogy elképzeltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég összeköltöztünk a párommal abban a városban amelyikben dolgozik. Én itt nem ismerek senkit de a barátaim támogatnak és tartjuk a kapcsolatot levélben, telefonon. Nekem még nagyon idegen az új környezet és a párom összes szokása is amiket ugye eddig nem ismertem mert alig találkoztunk. Próbálok alkalmazkodni az új helyzethez de nehezemre esik. Néha veszekedtem vele ha olyat csinált ami nekem nem tetszett de azt hiszem ennek oka az is, hogy nehezen találom itt a helyem és nem ismetek itt senkit, emiatt pedig frusztrált vagyok. Beismerte, hogy hibázott de azóta ha felhozok valamit azt mondja "mindig én vagyok a rossz úgyis" Amikor sírtam akkor nem éreztem, hogy támogató lenne velem. Nem akarok a terhére lenni de nem tudom mit kezdjek magammal.

Szomorú vagyok ebben az új városban mert nem találom a helyem. Mit csináljak? Bármilyen tipp jöhet.


2020. febr. 19. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szakíts és költözz haza, vagy kezd el megismerni az új várost és elfogadni a párod úgy ahogy van.
2020. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Van ott munkád, (ha dolgozol)?

Lehet, hogy nem is a város a te problémád, hanem a kapcsolatotok. Nem hiszem, hogy egy felnőtt nő nem találja fel magát.

2020. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az országot is elhagytam a párom kedvéért. Nem volt könnyű az elején, mivel úgy voltam mint te, senkit sem ismertem és pár hónapig még munkát sem találtam. Nagyon stresszes volt, de sosem sírtam, nyavalyogtam a páromnak, mivel mindketten tudtuk, hogy nem lesz könnyű a kezdés. Az én döntésem volt, hogy miatta hátrahagyok mindent, számítottam rá, hogy ilyen lesz. Ő is nagyon támogató és megértő volt, nem nyaggatott azzal, mikor kezdek már magammal valamit, mikor lesz munkám stb. Próbált a saját barátaival összeismertetni + a párjaikkal, hogy legyen némi kapcsolatom rajta kívül másokkal is. Aztán találtam munkát és könnyebb lett. A kollégáimmal ha nem is baráti, de nagyon jó a viszony, szóval már nem érzem magam egyedül. Baráti társaságom persze még nem nagyon van, de már így is sokkal jobb a helyzet.
2020. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kisvárosból a fővárosba költöztem a páromhoz, nem ismertem senkit. És nagyon-nagyon sokáig nem voltak barátaim sem. El kellett telnie pár évnek ahhoz, hogy legyenek mellettem emberek. Idővel kialakultak ismeretségek, barátságok. Próbálj meg valami hobbit keresni. Én például elkezdtem sportolni, így lettek új ismerőseim, valamint beléptem egy szervezetben és aktivistáskodtam, onnan is lettek jó ismerőseim. Kutyasétáltatás közben is összetalálkoztam emberekkel, így szintén alakult ki barátság. De ezek mind-mind időbe teltek, és nagyon nyitni kell az idegenek felé, mert felnőttként azért már sokan nem olyan barátkozósak.
2020. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Aki nem vár el, nem csalódik.
2020. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végig kéne gondolni;mi tart össze titeket. Minden esetre furcsának találom,hogy nem voltak" praktikus" kérdéseid az összeköltözés előtt.
2020. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"...amiket ugye eddig nem ismertem mert alig találkoztunk"

Mennyi idő után költöztetek össze? Mennyit szoktatok előtte találkozni?


Úgy látom, nem igazán ismertétek előtte meg egymást és most rendesen érnek a meglepetések... sajnálom!

2020. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!