Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kb mindennap veszekszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mindennap veszekszünk a pasimmal amióta összeköltöztünk (fél éve). Mit csináljak? Miért van ez? Én nagyon szeretem őt. De már nagyon unom.25n

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 22:13
1 2
 1/15 Gál Zoé ***** válasza:
14%
Szakíts vele! Aztán keress másik pasit!
2018. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne erőltessétek. A mindennapos veszekedés már nem az összecsiszolódás része.
2018. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Üljetek le átbeszélni az egészet, mi lehet a sok vita oka, ilyesmi.sok munkával helyre lehet hozni
2018. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van egy kicsi szeretet, tolerancia, akarat az együtt élésre, mit lehet minden nap veszekedni?

Én, egy hetet nem bírnák így.

2018. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miken veszekedtek? Nem mindegy, hogy apróságokon, vagy kardinális nézeteltérések vannak.
2018. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy 5-ös, fél év után/alatt még nem "szabadna" úgymond. Hol a rózsaszín köd, hol a szerelem, hol a megfelelni vágyás? Itt vmi nagyon nem kóser.
2018. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Én nagyon szeretem őt. De már nagyon unom."

Nincs ebben ellentmondás, csak az első mondat az eddigi életetekre vonatkozik, a második meg arra, ami előttetek állna - de ne álljon.

Lakva ismeri meg az ember a másikat, ha ez így sikerült, akkor ennek annyi.

2018. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Apróságokon vitatkozunk. Utána pár óra mulva kibékülünk
2018. febr. 23. 10:53
 9/15 anonim ***** válasza:
#8, az élet csupa apróságból áll - de a kérdésben "veszekedést" írtál. A vita meg egy értelmes, és szükséges dolog, csak nem kell hagyni, hogy sértővé váljon.
2018. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát de aztán veszekedés van
2018. febr. 23. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!