Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen dolgokat szeretsz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokat szeretsz a parodban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Figyelmes, jó kedélyű, intelligens, tájékozott, őszinte, támogató és pofátlanul jóképű.
2020. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Gondolom #1... :D :D
2020. febr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Fú, túl sok mindent le lehetne írni, mint választ.

Szeretem, amikor olvasás közben látszik az arcán, hogy mennyire el van merülve a történetben.

Szeretem, amikor összenézünk valamilyen esemény alatt, és pontosan tudjuk, hogy mire gondol a másik.

Szeretem, amikor az utazásaink alatt egy percre se ül le, mert minden érdekli, mindent ki akar próbálni.

Szeretem, hogy rengeteg közös érdeklődésünk van, és megoszthatjuk egymással a szenvedélyünket.

Szeretem, hogy mindig tudja, hogy mit akar és minden nap tesz valamit a céljaiért.

Szeretem, hogy őszinte, és nem fél kimutatni az érzelmeit, és például azt se tartja szégyennek, hogy meghatódik valamin.

Szeretem, hogy mindig bele tud csempészni némi humort az adott szituációba.

Fogalmam sincs, hogy mivel érdemeltem ki.

2020. febr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Erdeklodo, nyitott a vilagra, zsenialis humora van, hatalmas szive, nagyon jo apa es ebben kepzi is magat, elvezi a gyerekezest, van hobbija ami kikapcsolja es feltolti, figyelmes es odaado,masokkal is elozekeny, nagyvonalu, 5ev utan is kepes valtoztatni ha nem mukodik valami, tervezi a jovojet/jovonket, 5nyelven beszel, megtalalja az emberekkel a kozos hangot, nagyon pozitiv szemelyiseg, sokszor uti el a borumat egy megfelelo mondattal v viccel, szeret velem turazni es tamogat celjaimban, huz felfele, ahogy igyekszem en is ot. Egy iranyba haladunk szuksegtelen dramak nelkul es evek ota kiegyensulyozott a maganeletunk, ami nagyon boldogga tesz.
2020. febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 De La Cruse ***** válasza:

Életvidám, megbocsátó, emberséges, szeret, tüzes, jó vele beszélgetni.

Meg egy sor kisebb-nagyobb dolog.....

2020. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megértő, érzelmes, de racionális, hatalmas támaszom az életben, tényleg jóban-rosszban, önfeláldozó, gondoskodó de határozott is. Kommunikációja fantasztikus, mindent nyíltan, játszmázás nélkül megbeszélünk.

Jó a humora, szuper "apja" a cicánknak, felelősségteljes. Úgy érzem igazi haver is. Visszajelzésekre mindig odafigyel és érzem hogy sok év után is fontos neki (és eprsze nekem is) hogy egymás lehető legjobb párjai legyünk.

2020. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!