Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szeretsz a legjobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a legjobban a házastársadban/párodban?

Figyelt kérdés

Külső-belső tulajdonság egyaránt.

Kort, nemet is írjatok légyszi :)


2015. nov. 1. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Külső: Teste, szeme, öltözködése kb mindene gyönyörű

Belső: jó humor, beszédesség, tájékozottság, kitartás


Ööö, igazából ha egyetlen dolgot kéne mondani, nagyon nagy bajban lennék.


22N vagyok, párom 31F

2015. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Azt h ugy szeret ahogy vagyok, elvarasok nelkul, nem feltekeny, a vilag legjobb szivu embere, folyton olelget es szeretget es bokol,es tisztel, becsul, megbizik bennem es ezek azok a tulajdonsagai amik igazan megfognak benne:-))


Ezen kivul zsenialis humora van, romantikus (en nem), jokat lehet vele nevetni, vigyaz ram, ha egy horror film utan felek akkor kikiser pisilni, mindent megtesz ertem, es en is erte, mindig azt nezi h hogy tudna boldogga tenni, es meghagyja a szabadsagomat:-))


Ezenkivul helyes, nemikepp tulsulyos de ez nem erdekel ilyennek szeretem:-))


6 eve egyutt 5 eve hazasok:-))

2015. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok en 33/N o 45/F
2015. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ez dolgot kiemelni. Külsőre az arca tetszik legjobban. Belső tulajdonságai közül a kreativitása, odaadása, humora.
2015. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. A párom 39 éves, én 25.
2015. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azaz 29, csak elgépeltem:D
2015. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Baromi jó teste van :)

29/f

2015. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az egész "kiallasa" tetszik, az oltozkodese és az ehhez tartozó kisugárzása. Én különleges arcú embernek tartom mások szerint osszessegebe jó faszi, de nem az arcát emelnek ki. :D


Szemelyisegeben most mélyponton vagyok sajnos, nagyon el vagyok gondolkodva, mert az utóbbi időszakban több mindennel megbantott. Amin ugyan tulleptem, de bizonytalanul állok ahhoz a kérdéshez, hogy KÉSŐBB MI LESZ....


Mostaniak alapján amit Ki tudok emelni tőle az az hogy bármit kérek tőle megteszi és segít. Jószívű ember nagyon, csak lett vmi gáz a lelkében évekkel ezelőtt és kissé nehéz eset lett... :(

21 l 30f

2015. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imádom a higgadtságát, hogy mindenre van ötlete, nagyon reálisan lát sok mindent. Én sokszor már pánikolok, ő meg nyugodt tud maradni és jól átgondolja, mi a legjobb megoldás. :) Ezen kívül imádom, hogy udvarias, kedves, jólelkű és nem mellesleg számomra nagyon jóképű. :) Én 41, férjem 39.
2015. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Külső: Az arca tetszik legjobban, szerintem nagyon helyes, és az hogy jó magas:) 190cm:) ebben is illik hozzám. Gyönyörű barna szeme van, imádom:) És imádom a kis pocakját is:)


Belsőleg: okos, úgy szeret ahogy vagyok, nem akar megváltoztatni, nem féltékenykedik ok nélkül, megbízik bennem, szeretem a humorát, és azt is, hogy imád fogdosni, ölelgetni. Úgy az egész személyiségét imádom a férjemnek:)


29N/ 26 F

2015. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!