Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költözzünk össze? Foglaljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzünk össze? Foglaljam le az albérletet?

Figyelt kérdés

2 hónapja lesz, hogy együtt vagyunk. Állandóan nálunk vagyunk, néha nincs magánélet, állandóan valaki bejön a szobámba, megzavarnak minket, vita van, veszekedés. A lány szlovák, és mindig azt gondolja, hogy ő róla szól a vita. Mondom dehogy rólad.


Múltkor is az anyám provokált minket. Kijövünk a szobából, köszönünk, hogy “jó reggelt”, anyám hallotta, szintén köszön, összevesz az apummal, kívülről bejön a házba, és mondja “sziasztok, jó reggelt?” De hisz már köszöntöttünk. Ez olyan provokációs volt, aztán elnézést kért tőlünk. Hogy egésznap fekszünk. Kitakarítsuk a szobát, azt nem mondják, de azt mondják, ha nem megyek 1 szóra kiporolni a szőnyeget.

Aztán a testvéremnek farsangra készített az apukám jelmezt, és mondja nekem, hogy én és a barátnőm besegíthetnénk nekik. Anyukám megszólal, hogy “ők csak magokkal foglalkoznak”. Hogy lehet így beszélni? Ha szóltak volna biztos segítünk nekik.


Állandóan vita van otthon, veszekedés, aztán a lány kérdi tőlem, hogy mi baj van. Gondolja, hogy ő rá haragszanak a szüleim.


Vannak albérletek falumban, 150€ havonta (2 szobás), vagy 300-400€ városban.


Mit tegyünk? Nincs jó hatással ránk az ilyen hülye beszédek, állandóan cseszegetni, stb. Remélem megértetek minket regaláb ti.


Mit tegyünk? Tanács?


2020. febr. 24. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagytok mindig nálatok? A szülőknek is zavaró lehet.
2020. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, van-e rá pénzetek - és ugye nem csak lakni kell, hanem fűteni, világítani is, meg enni, utazni, mosni...

Anyukádékkal valószínűleg jobb lenne a hangulat, ha tudnának kommunikálni a lánnyal és így megismerni őt, illetve, ha háziasabbak lennétek magatoktól.

2020. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagytok mindig ott? Menjetek el sétálni, kávézni, moziba, kirándulni, várost nézni, jön a jó idő kimehettek egy parkba egy pokróccal, stb. Ezernyi lehetőség van, hogy ne legyetek állandóan otthon. 2 hónap után nem biztos, hogy jó ötlet összeköltözni, hiszen még nem tudtátok annyira kiismerni egymást. Ha összeköltöztök akkor meg nem lesz menekülés, kőkeményen egymásra lesztek utalva, és ha nem elég komoly a kapcsolat akkor hamar szét fog titeket szedni a helyzet.
2020. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%

Én össze költöztem a párommal 3 hónap után. Ne!

Ne tedd ezt, mert így annyit se lesztek együtt mint előtte. Munka, meg ilyenek... nem lesz ez így jo!

2020. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A lánynak van keresete? Meg tudtok majd èlni? Meg mièrt dekkoktok mindig ott?

Már nem azèrt, nekem is vannak gyerekeim, de mèg nem tartanak ott korban, de engem is zavarna, ha idehozná az aktuális barátját/barátnőjèt, állandó jelleggel itt lèbecolbának, de a szobajukból meg ki se jönnènek csak wc-re még enni. Hát nekem se lopná be magát a szívembe. Persze nem is neki kell nekiállni a ott takarítani, de neked viszont kutya kötelessèged lenne kivenni a rèszed az otthoni teendőkből, anèlkül, hogy szólni kelljen.

Arról nem beszèlve, hogyha folyton folyvást ott vagytok, akkor a csaj kvázi fèlig meddig már ott lakik....ez lett velük egyeztetve? Rezsibe, karjába bele adtok? Mert lehet durrogni, hogy jaj nincs magánèletetek, meg morognak a szüleid ...de a helyzet az, hogy nekik sincs olyan magánèletük amilyet szeretnènek, mert állandóan ott van egy plusz idegen fő, akivel ráadásul egy nyelvet sem beszèlnek. Èn a szüleid helyèben ezt így ebben a formában meg sem tűrnèm.

2020. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az albérlet, mint hogy mindig a nyakukon legyetek!
2020. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!