Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogos, hogy a párom nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy a párom nem akar reggel munkába vinni?

Figyelt kérdés

A járvány miatt veszélyes a tömegközlekedés, a fővárosban lakunk. Ő a héttől otthonról dolgozik, viszont nekem be kell járnom. 6-ra megyek, megkértem, reggelente vigyen be dolgozni kocsival, hogy ne kelljen buszoznom. Nem akar, mert akkor korán kell kelni, és végre otthon maradhat pihenni. De épp ez az, ő úgyis otthon van egész nap, majd visszafekszik aludni. Nem igaz, hogy ezt nem tudja megtenni értem. Szerintetek jogos? Vagy tényleg nagy kérés lenne ez tőlem? Ti megtennétek a párotoknak?


L/25


2020. márc. 16. 19:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Simán meg és meg is szoktam tenni.
2020. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem mégy te az autóval? Nem hiszem, hogy feltétlen neki kellene vinni téged. Másrészt az otthonról dolgozik nem azt jelenti, hogy közben alszik.
2020. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Alig lézengenek a BKVn.

De ha ő úgysem meg el hazulról vidd el te a kocsit.

2020. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nekem nincs jogsim. és úgyse adná oda az autóját, még az öccsének is alig szokta megengedni. másnak meg egyáltalán nem.
2020. márc. 16. 19:42
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kicsit túlgondolod ezt...
2020. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Jogos.

Mondjuk, ha nagyon be lenne szarva a csajom, mint te, akkor lehet, bevinném.

De ne foss már ennyire!

2020. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

Nekem az exem olyan volt, hogy autóval járt dolgozni, ugyanazon az útvonalon, amin én is és ha csak fél órával később indult volna, akkor együtt tudtunk volna jönni-menni. De nem, ő inkább azért, hogy fél órával előbb hazaérjen, hagyta, hogy én 4 átszállással tömeggel hazavergődjek. Hát nem véletlenül az exem.


Akinek ennyi szívesség megterhelő, az jobban szereti saját magát, mint téged. Ezt jegyezd meg. Ha igazán szeretne, örömmel segítene a helyzeteden. Én is itthonról dolgozok a héten, de akár még alhatnék is egy órát napközben, senki nem venné észre :D Hülye kifogás.

2020. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Van két lábad? Akkor járj vele.
2020. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Hellmano ***** válasza:
91%
Csak, akkor rettegj ettől a vírustól, ha van a közeledben idős személy vagy beteg személy, akit megfertőzhetsz a te életed ne féltsd. Ha netán elkapod kigyógyulsz max. szarul leszel pár napig. Nem kell ekkora hisztit csinálni belőle. Ha pároddal ketten éltek és semmi idős/beteg nincs körülöttetek ne félj semmitől. Komolyan nem igaz emberek nem értik ezt az egészet.
2020. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyon utalnám, h ilyen a párom :( Nem biztos, h sokáig a párom maradna...
2020. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!