Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit tesztek félre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tesztek félre egy hónapban? Külön- külön vagy együtt? Magatoktól csináljátok vagy a másik fél szól érte?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 12:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Nálam is olyasmi az oka, amit az előző írt. A barátnőm kb. tervezgette, hogy a fizummal mi lesz. Mindezt úgy, hogy már megvolt a helye, a tandíj. Én kerestem többet, de már ugyanannyit keresünk. Még most is külföldi utakat tervezgetne a fizetésemből, az én megkérdezésem és véleményem nélkül. Igazából, ha nem változik meg pár hónapon belül és nem kezd el felnőni, szakítok.
2020. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Kb 200at teszünk félre együtt.
2020. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok, pontosan azért amit írtak is páran, a kedves párom szépen eltervezné, hogy mire fogjuk költeni. Szakítani persze lehetne, de egyikünk sem túl kapós.
2020. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mindketten annyit, ami a hónap végén pluszban marad a számlánkon. Ez kb. havi $2000 összesen (külfüld). Félévente átbeszéljük, és betoljuk a házhitelbe. Ezen felül van egy megtakarítási számlánk, ahol annyi pénz van, amiből 6 hónapig megélünk akkor is, ha minden bevételünk megszűnik.
2020. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
hűha, nekem eszembe se jutna, más pénzét beosztani, hmmm :o 1x próbáltam akkor is veszekedés lett a vége, pedig azért mondtam, mert rettentően szórja a pénzt, semmi + pénze nem marad, elkölti hülyeségekre...
2020. márc. 27. 14:42
 16/22 anonim ***** válasza:
Addig jó, amíg nem szólunk bele mások dolgába. Ennek kellene természetesnek lennie. Kár, hogy kevés ember gondolkodik így.
2020. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Közös kassza van. Általában 200-250 ezer körül tudunk félretenni, de ez nagyon sok mindentől függ.
2020. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%
Én már nem teszek félre semmit. Gyűjtöttem sokáig. Lett házikót ahova odakőltözött az exem. Most ő lakik ott mee ki nem lehet rakni. Én meg vettem egy másik házat. Nincs értelme rakowgatnom. Nekiálltam élni. Megteszem amit akarok és nem kuporgatok tovább.. A jelenlegi páromnak semmije sincs és mégis boldog.. Na? Lehet 2 hét múlva elgázolnak vagy a fejemre esik egy meteorit.. Éljünk!
2020. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A fizetésem felét kb. A párom is nagyjából ennyit. Van külön és közös megtakarításunk is. A közösbe annyi megy ami a közös célokra kell, a többivel mindenki magának gazdálkodik. Van rengeteg egyéni célunk is tehát ha nem lenne a másik akkor is rakosgatnánk félre. A közösön kívül nincs beleszólásunk a másik pénzügyeibe, semmi szükség nincsen rá, megvan mindenünk. Sose értettem az ilyen anyagias szerencsétleneket akik bsztatják a másikat, hogy ennyit meg annyit rakjon félre. Mi köze hozzá azon kívül ami tényleg közösre megy?
2020. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Noblesse Oblige ***** válasza:

Együtt:

-Kutya pénz (egy későbbi nagykiadású orvosi költségre)

-Lakáspénz


Nekem van egészségpénztáram, amit minden felmerülő eü költségre használunk.


Kb ennyi.

2020. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!