Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pukizni a párom előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pukizni a párom előtt?

Figyelt kérdés

Két hétig össze vagyunk zárva a párommal karantén miatt, nem élünk egyébként együtt csak hétvégén tudtunk mindig együtt lenni munka miatt. De most haza jött Ausztriából és itt van nálunk karanténban.


És én hiába figyelek oda, mert ezt én cikinek érzem. De volt olyan a múlt éjjel és az előtt is illetve már reggel felé, hogy ki jött egy kis puki. Tudom hogy hallotta, nagyon szégyellem magam most is, bár nem mondott semmit róla és én sem hoztam fel, de tuti hogy már fent volt és hallotta.


Vagy amikor reggel elmegyek pisilni mindig pukizok is közbe, azt is hallja.


Ti ezt hogyan kezelitek csajok????


25N


2020. márc. 28. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom belőle se a kisegerek hordják ki.

Én nem szoktam rátenni, de aminek ki kell jönni az jöjjön


33N

2020. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy, ha pukiznom kell, kiengedem aztan ralegyezem :)
2020. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Nyilván nem kell direkt az orra alá engedni, de aminek ki kell jönni annak ki kell jönni.
2020. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ez természetes, igazából csak annyit kell megtenni szerintem, hogy illedelmesen ha mondjuk melletted van a másik, hogy odébb mész és nem az orra alá pukizol be.
2020. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Istenem, hogy tudnak így élni emberek...


Talán 2 hete ismertem a párom, mikor leültünk társasozni a nappali közepére. Nem tudom, mi volt konkrétan, de annyira nevettem, hogy elfingottam magam. Láttam rajta, hogy elcsodálkozik, én is elszégyelltem magam, erre csak annyit mondott, hogy "várj, mindjárt én is" és elkezdett erőlködni, mint aki fingani akar. Persze nem jött semmi, de megkönnyebbültem, hogy ilyen lazán fogja fel. Később ettünk valami zöldségeset, akkor mondta, mennyire fel van puffadva. Én is fel voltam. Mondtam neki, hogy akkor háromtól visszaszámolunk és fingunk, úgy is lett. Hangsúlyozom, alig voltunk együtt és előtte minden kapcsolatomban az erkélyre jártam fingani mindenféle alibi érvvel, mikor már nem bírtam. Egy-egy randi végére szörnyen éreztem magam... Lehet, hogy alpári a humorunk, lehet, hogy prolik vagyunk (mondjuk a menyasszonyomnál kevés intelligensebb embert ismerek), de legalább gátlások nélkül élhetünk egymás mellett. Persze, vissza tudja tartani ő is, ha egy olyan helyen vagyunk. Én is. És tud úgy tüsszenteni, ahogy az összes kényes nő, hogy ".cí" hangot ad. Meg csukott szájjal ásítani. De attól érzem jónak a kapcsolatot, hogy nem adja elő nekem, hogy rózsaillatú a fingja vagy hogy neki nem esik jól egy rohadt hangodat tüsszenteni. Attól érzem úgy, hogy együtt vagyunk itthon és nem akarunk másnak mutatkozni.


Ezen az oldalon ez nem népszerű álláspont, mindenki úgy nyeli vissza a fingot meg a böfögést a párja előtt, mintha fondantba mártott eper lenne, de én már nem tudnék így élni. Csinálják ezt a tinik, akiknek még fontos a kirakat és smink nélkül, egynapos borostával a lábukon nem is mernek mutatkozni a párjuk előtt

2020. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Én addig kiszaladok a mosdóba és ezt a páromtól is elvárom. Nem igaz, hogy nem tudsz kimenni arra a pár másodpercre a budira... 🤮
2020. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

gratulalok 25 evesen egy 10 eves ertelmi szintjen es ez a jobo generacio

a fing leginkabb szendioxid es mindenkiben termelodik es ki os jon, termeszetes epelettani folyamat

2020. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki fingik és ezt mindenki tudja. Semmi szégyellni való nincs benne, főleg nem a párod előtt.. elég gáz ha előtte vissza kell fognod és kellemetlenül kell érezned magad.
2020. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
En puszit kapok minden pukiert.
2020. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
És ha nem lennétek karanténban, szerinted a további életetek során amúgy nem kéne majd fingani? Lerágott csont ez a téma. Izzadd ki, ha ennyi eszed van.
2020. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!