Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pukizni a párom előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pukizni a párom előtt?

Figyelt kérdés

Két hétig össze vagyunk zárva a párommal karantén miatt, nem élünk egyébként együtt csak hétvégén tudtunk mindig együtt lenni munka miatt. De most haza jött Ausztriából és itt van nálunk karanténban.


És én hiába figyelek oda, mert ezt én cikinek érzem. De volt olyan a múlt éjjel és az előtt is illetve már reggel felé, hogy ki jött egy kis puki. Tudom hogy hallotta, nagyon szégyellem magam most is, bár nem mondott semmit róla és én sem hoztam fel, de tuti hogy már fent volt és hallotta.


Vagy amikor reggel elmegyek pisilni mindig pukizok is közbe, azt is hallja.


Ti ezt hogyan kezelitek csajok????


25N


2020. márc. 28. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha érzed, hogy ki akar jönni, akkor menj el mosdóba.

Ha nincs előjele, csak kijött, van ilyen.

A másik előtt csak akkor gáz, amikor kb megszülöd, és erölködni kell, hogy megkönnyebbülj.

2020. márc. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Most is fingadozok sutyiba a takaró alá, miközben ezt olvasom, a párom meg itt fekszik mellettem.
2020. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!