Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek pukizni a barátom előtt?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen jöttünk össze. Na már most. Az előző barátommal elkövettem azt a hibát, hogy féltem előtte pukizni, aztán mikor véletlenül kicsusszant akkor eléggé zavarbajöttem.

Sajnos örököltem egy bélbetegséget, és ezért elég gyakran pukizok, amiből én a barátaim előtt nem csinálok problémát, mindig hangosan pukizunk egymás előtt, és még nevetünk is rajta, de félek, hogy a barátom kiábrándulna belőlem, ha előtte is kicsusszanna a galamb véletlenül. Nyilván nem akarok az orra alá fingani, mert egy kicsit azért más, ha az ember a barátaival van, mint amikor a barátjával. Itt mindössze arról van szó, hogy betegségem ől adódóan egyszer-kétszer nyilván ki fog csusszanni a galamb, ugyanis nem tudnám visszatartani, és félek, hogy rosszul reagálna rá. Mit tegyek? 18/L


2014. okt. 26. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2014. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Kuldj neki egy jo szaftosat:D
2014. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, ha előfordul :)
2014. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha rosszul reagál, hagyd ott, értelmes ember egy-egy puki miatt nem akad ki.
2014. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy nem direkt,hanem betegség miatt nem tudod visszatartani...
2014. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Mégis mióta vagytok együtt? Én egy éve ismerem a barátomat mégse csinálnék még előtte ilyet. De én nagyon szégyellős vagyok. Amugy valahogy old meg, hogy kimenj a szobából vagy menj arrébb. De amugy biztos nem fogja zavarni, mert ez természetes dolog.
2014. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 RRR ***** válasza:
100%

ezt így mond el neki

meg fogja érteni

gondolom ő se kiizzadja

2014. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha kicsúszik, kicsúszik. Nekem pont egy ideje erős köhögésem van, sokszor kicsúszik egy-egy erőteljesebb köhögésnél. Mintha mi se történt volna, aki ezen problémázik, az nem szeret. 25/N
2014. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nemtudom visszatartani, mert visszatudom, de félóránként mégsem rohangálhatok ki wcre, meg visszatartani nem is egészséges, szóval nagy ritkán valószínűleg előfordulna, nem mondom, hogy szándékosan, de az ilyesmi előfordul.
2014. okt. 26. 19:27
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

de jó, hogy nekem sosem volt ilyen gondom...

én mindig befingtam véletlenül az első randin

#sadstory

2014. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!