Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyi idő után szabad egymás előtt pukizni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy tapasztalatok szerint mennyi idő után lehet megpróbálni, hogy a párunk megutál vagy elítél-e azért, ha néha előtte is kijön egy puki.


8 év házasság már elég lehet vagy vannak olyan nők akik még ennyi idő után sem tolerálnák? :)



2015. szept. 18. 12:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
318 nap után szabad.
2015. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
19%
Nyilvan azutan, miutan leert a gyomorba a chilisbab? Wtf? :D Elso perctol. Reg rossz, ha nem lehet egy jot eregetni a partner elott.
2015. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
42%
nincs időhöz kötve jobb kint mint bent!
2015. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Várom hölgyek véleményét is.

2015. szept. 18. 12:50
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Én hölgy vagyok. Engem sosem zavart, már én éreztem magam kellemetlenül, mert a fickó visszatartotta, meg kiment mindég. Aztán el telt egy kis idő és napjában több tucatszor eresztette el magát, s még mindég nem zavart. Aztán rákapott arra, hogy még cseszegetett is vele, mert a takaró alá eresztette és legyezgette felém. Aztán én poénból kiakadtam meg mondtam neki dolgokat, ő meg nevetett, aztán mindketten nevettünk. :D
2015. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Mikor már együtt él egy pár...

A férjem kb 1 év után elengedte magát. :D Nekem ehhez még kellett plusz 5 év. De azóta egy cseppet sem zavartatom magam...a férjem észre sem veszi, ha épp galambot röptetek..annyira hidegen hagyja. :D Szerintem túlspilázzák ezt sokan. Főleg nők. Jujj nem illik..jajj mit szól...ejj a nők mások, nekik nem való... Aha. Az emésztésünk pontosan ugyanúgy működik, mint bármelyik férfinek. Mi sem sz.arunk csillámos rózsaillatú gyémántgyöngyöket...sőt, nárciszillatú púderfelhőt sem tudunk pukizni. :D

8 év házasság után nyugodtan csináld azt, ami jólesik. :D Ha ezen kiakad a feleség, akkor nem normális.

2015. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg undoritó ,25 èv után sem fingadozunk egymás elött.
2015. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Rajtatok múlik, de szerintem az első perctől. Ez nem olyasmi, amitől félni kell, nem fog senki megutálni senkit. Nyilván nem muszáj bedörrenteni a takaró alá direkt, majd a másik fejére húzni a takarót, de teljesen felesleges és kellemetlen gázoktól puffadt hassal feszengeni, főleg évekig.

Mi már az ismerkedési szakaszban is poénkodtunk ezzel, mire összejöttünk, már nem volt tabu, mire fél év múlva összeköltöztünk, már teljesen természetes volt, bár még most is nevetünk rajta sokszor :)

2015. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Költőnő? ***** válasza:
100%

aminek ki kell jönni annak ki kell jönni:)

Max, ha nagyon veszedelmesnek ígérkezik, akkor figyelmeztetni a másikat:D

2015. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

5 éve vagyunk együtt, és ez max. a kapcsolatunk elején okozott gondot. Fél évesen 10 napos sátorozásra mentünk, ahol még folyóvíz sem volt, a puki volt a legkisebb... :D Mi szeretjük, hogy teljesen elengedhetjük magunkat egymás előtt. Ismerjük és szeretjük egymást kívül-belül. Nem okoz törést a kapcsolatunkban, ha pisilünk egymás előtt, vírusfertőzésen is estünk már át, amikor tartottuk a másikat a wc-n, mert majd' leszédült, hasmenéssel és hányással, minden ami kell. Műtétek is voltak az életünkben, ahol elérhetetlen, kényelmetlen helyeken volt kötése, és én is szültem már előtte. Minket ezek a testi dolgok nem érdekelnek. Szeretjük egymást, és ez nálunk a teljes elfogadást jelenti, erősségekkel és gyengeségekkel együtt. Az más kérdés, hogy mindezt igyekszünk intelligensen tenni, tehát szándékosan nem pukizunk egymás orra alá, de bélcsavarodást sem kapunk azért, hogy nehogy megtudja a másik, hogy most kellett egyet... nah :)

N32

2015. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!