Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti élnétek úgy együtt valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek úgy együtt valakivel hogy csak hétvégén tud otthon lenni?

Figyelt kérdés
Plussz ha szabadság/ünnepnap van. Érdemes ezért összeköltözni egyáltalán?

2020. ápr. 5. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nem vagyok híve a távkapcsolatnak sem, pont ezért. Nem tudok kötődni ahhoz, akivel nem vagyok eleget. Egy idő után ha lenne is, kikopna belőlem a ragaszkodás
2020. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ha lenne mellette szeretőm is.


Bár...legyünk realisták, az jobb, hogy valaki lelép melóba heti 5X reggel 6-kor, és hazaér aludni este 18-ra? És nem prolik! Diplomások.

2020. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én simán, mert én alapból kevesebb együtt töltött időt igénylek, mint a legtöbb ember. Nekem pont ezért a távkapcsolat is simán működik. Nem vagyunk egyformák, neked kell tudnod, hogy együtt tudsz-e ezzel élni.
2020. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Simán. Még jót is tesz, ha nem kell állandóan elviselnie engem. Az meg nagy plusz. Kismértékben szimpatikus vagyok, de állandóan már inkább őrjítő. + számomra is idegesítőek az emberek egy idő után.
2020. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából most is ez a helyzet lassan egy éve, így ha össze lennénk költözve akkor teljes egészében ki tudnánk használni az időt, még ha csak egy hétvége is. Még ez is előrelépés lenne a mostani helyzethez képest. Lassan egy éve ez van hogy csak hétvégén átmegyünk egymáshoz, de sose vagyunk teljesen kettesben, ritkán alszunk csak együtt stb
2020. ápr. 5. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy kicsit zavaros. Miért csak hétvégén lenne otthon, ha együtt élünk?


Egyébként a külön töltött idő nagyon hasznos.

2020. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen párt, tizenéve élnek így. Házasok, kamasz gyerekek vannak. Személy szerint én már nem tudnék így élni. Voltam távkapcsolatban évekig, jó hogy már össze tudtunk költözni. Igénylem a napi fizikai kontaktust, a közös fekvést, együtt ébredést.
2020. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!