Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy lakatlan szigetre kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lakatlan szigetre kerül egy 25 körüli luxusnő és egy picit idősebb átlagférfi, egycsalád lesznek, gyerekük lesz. Ha 10 év múlva visszakerülnek a társadalomba, együtt maradhatnak? Túl nagy lesz a változás? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

A luxusnő a szigeten maximum 3 hónapig luxusnő.

Családod meg nem azzal lesz, aki épp ott van, mint maradék. Nem a cél szentesíti az eszközt ebben a műfajban, megtanulhattad volna már.

2020. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Első jól mondja!


A világtörténelem viharosabb időszakai (forradalmak, háborúk) nagyon jól megmutatják, hogy amint összeomlik az ismert társadalmi rend, azonnal eltűnik az úrinő/úriember fogalom is, mindenki túlélő üzemmódba kapcsol, és bizony a magas lovon ülő emberből is gyorsan kihozza azt, amit korábban sosem feltételeztek volna róla.

2020. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát én egy lakatlan szigeten, védekezés nélkül pláne nem szexelnék egy számomra semleges idegennel, nem csak mert nem akarnék tőle gyereket, hanem mert ott nincs nőgyógyász, tehát ha komplikáció lép fel, simán belehalok a szülésbe. Kösz, de inkább kihagynám.
2020. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Hol lehet befizetni?
2020. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
3-as, lefogadom, nőnemű vagy, mert megint csak az önző önös érdekek, nincs nőgyógyász szegény én..... ez az. Ebből látszik a nők felől, dögölhet minden, csak a kicsinyes önző énük, nah az a lényeg.
2020. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de miért kellene egy számomra közömbös idegennel szaporodnom és kockáztatni az egészségemet? Igen nő vagyok, és anya vagyok. De egy ilyen helyzetben csak azért, hogy egy idegen pasi jókat keféljen, nem fogom beáldozni magam, köszike. Gyereket a szerelmével vállal az ember, inkább az az önző, aki csak arra tud gondolni hogy itt egy nő a lakatlan szigeten, szuper, legalább lesz kivel szexelni.
2020. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az önző, aki mást akar tönkretenni a saját örömére. Nem dugni valakivel és nem szülni neki gyereket nem önzőség. Az sem önző, ha nem akarod magad hormonnal mérgezni, mert az a fąszkupac pasid lusta óvszert húzni.


Ezek csak nektek számítanak önzőségnek. Mert ti helyettünk is dönteni akartok a testünkről és a sorsunkról, csak ez mostanában pontosan visszafelé sül el.


Foglalkozzatok magatokkal, mi is azt tesszük...

2020. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Ha nekem van 10 forintom, 0.00005 egy kenyér, de neked semmid sincs. Velem vagy egy lakatlan szigeten, éhes vagy, de én nem adok, mert nincs bank a szigeten, tehát te éhen hallsz. Önző vagyok? a 0.0000005 felett van még, de mégse adok. Ha férfi vagyok akkor gondolom önző vagyok, ha nő, akkor gondolom "miért nem dolgozott a férfi h neki is legyen"? Tehát kettős mérce illetve önző nárcisztikus nőszemélyek sokasága. A matek nem hazudik, már kezdem azt hinni nektek azért nem megy, mert reális.
2020. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kell sok ész ennek a kérdésnek megválaszolásához. Ha most minden mellékes körülményt figyelmen kívül hagyunk és feltételezzük, hogy ez a felvázolt szituáció létezne, akkor tekintve, hogy a jelenlegi jogszabályok (már ha európai társadalomról beszélünk) nem engedik poligámiát, tehát csak egy felesége lehet. Hogy kivel él együtt, az egyébként mellékes.


"3-as, lefogadom, nőnemű vagy, mert megint csak az önző önös érdekek, nincs nőgyógyász szegény én..... ez az. Ebből látszik a nők felől, dögölhet minden, csak a kicsinyes önző énük, nah az a lényeg."


:)) Ha maradunk ennél a fantáziakérdésnél, remélem te lennél az a szerencsés férfi, aki a 25 nő közül valamelyiktől elkapna egy jó kis trippert, égető, viszkető, gennyes húgyúti folyással - természetesen a szigeten nincs orvos, maradna a vakarózás. :))

2020. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, nem 25 nő van, hanem egy darab 25 körüli luxusnő. :-)

Előtted lévő: Te továbbra sem vagy normális. Ebből is látszik, hogy tárgyiasítod a nőket: a pénzhez hasonlítod a testét. Neki van, adjon neked. Neked is van tested, ő is elintézi magának kézzel, intézd el te is. Ebben semmi önzőség nincs továbbra sem. Ebből is látszik, hogy a beteg agyad miatt nincs nőd.

2020. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!