Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van köztetek olyan, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki úgy érzi, a GYK "átmosta az agyát" és ez az egész már az életére is kihat?

Figyelt kérdés

Aki sok időt tölt itt, szerintem hajlamos lehet arra, hogy egy idő után GYK-s szemüvegen keresztül nézze a világot, mert az oldal átformálta a személyiségét, a világlátását. A másik nemre máshogy tekint, máshogy viszonyul hozzájuk, a szerelem fogalmát máshogy kezdi el értelmezni, a család intézményét... És ez azóta van, hogy gyakori vendége a "gyakorinak" - korábban nem ilyen volt a jelleme, a gondolkodása.


Van köztetek olyan, aki ezt egy ideje már tapasztalja magán? Hogy pusztán amikor lemegy az utcára, bemegy a boltba vagy mondjuk társaságban van, olyan, mintha végig rajta lenne a GYK-s szemüveg és mindent azon keresztül nézne? Tapasztaljátok magatokon az oldal személyiség- és világnézet-formáló hatását, akár pozitív, akár negatív értelemben?



2018. dec. 7. 11:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Rám hatással van ez az oldal. Ez a hatás csak egyben jelenik meg, mégpedig, a nevető izmaim, igen sűrűn használom. Más téren, nincs rám befolyással.
2018. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem weboldalak formálják a személyiségem.
2018. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira befolyásolható lennék, hogy egy ilyen weboldal képes lenne bármilyen mértékben is formálni a személyiségem és a világlátásom, akkor szerintem fel is kötném magam az első fára.
2018. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Igen, sajnos egyre jobban gyulolom a férfiakat a sok férfi hozzászólás miatt

Pár példa : nő helye a konyhában , nő mindig hülyébb nem lehet okosabb egy férfinál , nőnek mindig be kell hódolnia csicskulni egy férfinak. Nő mindig a férfi alatt van. Férfi és nő soha nem lehet egyenrangú egy kapcsolatban. Nőt vezetni irányítani kell egy kapcsolatban. Eddig sem akartam nagyon kapcsolatot férfival de az ilyen hozzászólások után végképp nem vagyok férfira. Ha tényleg ebből áll egy kapcsolat hogy a férfi elnyom és uralkodik rajtam akkor maradok egyedül

YouTube-on is van egy két csatorna amin a ferfiak ezt hangoztatják amiket példának irtam. Ez engem elszomorít és felháborít. Nem tudok nyitni egy férfi fele nem is igazán merek mert rettegek hogy ezeket akarjak velem tenni.

Nem szeretnek haziszolga , alávetett lenni egy kapcsolatban

Nem érzem úgy hogy mert nő vagyok nekem ki kene szolgálni a férfit minden teren. Felnőtt emberek vagyunk mindeki lassa el saját magát

N24

2018. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem mosta át az agyam,viszont a vélemények,hozzászólások alapján szélesebb látókörű lettem. Még a negatív,lehúzó hozzászólásokból is lehet következtetést levonni. De talán a kérdésekből még többet. Viszont azt ne felejtsük el,h nem kizárólag magánéleti problémákról szól a gyk. Nagyon sok hasznos tanácsot kaptam más kérdésekben.
2018. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
A gyk nem tudja átmosni az agyam, ha csak ÉN nem hagyom, hogy átmossa.
2018. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem, szerencsére a sok itteni pesszimista ember nem tud lehúzni.


Néhány dolgot tanultam belőle, pl. hogy az ország (valószínűleg) tőlem távol eső részén mennyire másképp gondolkodnak az emberek. Néha azt érzem, hogy az ország kulturálisan nagyon ketté van szakadva. Olyan szokásokról, fojtogató családi-rokoni légkörről írnak sokan, ami az én családomban-rokonságomban már két (!) generációval ezelőtt is elképzelhetetlen volt.


Számos családi problémánál érzem azt, hogy mintha egy zárt, saját törvényei szerint működő cigánycsaládból jönne a kérdés. Néha rákérdezek, olyankor általában a kérdező rasszistának titulál :DDD, és kiderül, hogy nem cigányok.


Meglep, mennyi gyereket nem akaró, sőt gyereket utáló fiatal (?) gyűlik itt össze, vagy legalábbis az ő hangjuk erős.

Ugyanígy az is meglep, mennyire sokan döntenek már fiatalon úgy, hogy egyedülállóként élik le az életüket.

Az én fiatalkoromban sem volt könnyű normális értékrendű párt találni, de szerintem most még nehezebb.


Sokszor álmélkodom ide írogató nők férfiakkal vagy családdal kapcsolatos véleményén, hozzáállásán. Azt szoktam mondani magamban: e hozzászólások után nagyon is meg tudom becsülni a magam feleségét. Az itteni hozzászólók némelyike (persze nem mind) igencsak elrettentő példa arra, hogy mennyivel keservesebb sorsom is lehetne férjként. :DDDD


Egyébként igen, kérdező, jogos a felvetésed. El tudom képzelni, hogy ha 20-25 évesen, amikor még épp csak tanulgattam a párkapcsolatok mikéntjét és alig volt élettapasztalatom, esetleg formált volna: pesszimistábbá, komorabbá tett volna.

2018. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%

mondjuk úgy, hogy az évek során megismertem olyan női véleményeket, amikről addig nem hallottam


...annyira azóta nem sürgős a barátnő találás

2018. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Én is némileg hasonlóképp vagyok vele, mint a #7-es. Nem gondolom, hogy a személyiségemen bármint változtatott volna, de kicsit talán másképp nézek az emberekre.


A családom, baráti köröm, ismerőseim csak egy nagyon szűk kis részét jelentik az ország lakosságának, és itt olyan véleményekkel, élethelyzetekkel, problémákkal találkozom, amikkel a mindennapok során nem annyira. Lényegében így egy kisebb burokban élek. Ebben benne van az is, hogy ez egy anonim oldal, ahova az emberek sokszor akkor írnak ki kérdést, ha nyilvánosan nem merik felvállalni a problémájukat, tehát én ezekkel GYK-n kívül nem sűrűn találkozom.


Néha előfordul, hogy egy-egy kollégámon eltűnődök, hogy vajon neki milyen rejtett problémái lehetnek, vagy ő is úgy gondolkozik-e, mint ahogy sokan itt a válaszolók között. Illetve ennek hatására jobban tudom értékelni a saját kapcsolataimat, mind szerelmi, mind baráti, vagy családi téren.


Jobban belegondolva esetleg arra sarkall az oldal, hogy legyek kedvesebb másokkal, mert ki tudja, hogy ők miket élnek át a privát életükben.

2018. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nőként határozottan jobb lett az önbizalmam az itt olvasottak hatására.
2018. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!