Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgoztok milyen munkaidőben, tudtok a férjeddel/ feleségeddel hétköznap találkozni?

Figyelt kérdés
Én 4-ig dolgozom. Férjem 2 -kor megy dolgozni, csak hétvégén vagyunk együtt. Másnál is van ez így? Működik a kapcsolat? Nagyon szeretjük egymást még 10 év után is.
2017. jan. 19. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi most mind a ketten irodai munkarend ben dolgozunk igy mindig egyutt vagyunk melo utan.


De korabban 12 oraban dogozott 2 nap melo 2 nap pihi igy hetvegen is dolgozott valtva ejjel meg nappal. Akkor eleg nehez volt osszehozni barmit.


Az elott meg becsben dolgozott es csak hetvegen talalkoztunk.


Mindegyiknek volt elonye es hatranya. De a kapcsolatunk rovasara egyik se ment.szerintem nem az egyutt toltott ido szamit hanem a minisegi ido. Ha az megvan akkor rendben.

2017. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég kacifántos a munkaidőnk.

Párom (férfi) 15:00-23:00 dolgozik. Én pedig egyik héten heti 5 napot (hétfő, kedd, péntek, szombat vasárnap) reggel 9-től este 11ig. A köv héten csak 2 nap dolgozok, szintén reggel 9től este 11ig.

Szóval a többi napokon tudunk csak együtt lenni. Amikor dolgozok jó formán csak puszi-puszi, milyen napod volt és alszunk. De a többi napok kárpótolnak minket.

2017. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!