Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van egy srác akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel együtt lakom, de nem tudom, hogy lehet-e bármi is akár komolyabb is köztünk? Ha lehetséges tapasztalatok alapján írjatok válaszokat!

Figyelt kérdés

Ehhez a kérdéshez úgy vélem kell egy kis leírás.


A srác 27 éves, én 29. Már lassan másfél éve együtt élünk lakótársként. Sok mindent együtt csinálunk. Mindent megosztunk egymással. Már elmondtam neki, hogy én többet is érzek iránta, de elutasított, de nem éreztem, hogy komoly lenne amit mondd. Inkább csak halogatni szeretne....velem kapcsolatba. Többször történik érintkezés, akarva akaratlanul megérintjük egymást. Sokszor mélyen a szemembe néz, aztán nem történik semmi. Nem akarja felvállalni az érzéseit, de nem tudom mi a gát. Úgy tudom az elmondása alapján, hogy az idősebbek jönnek be neki. Ugyanakkor nem értem miért csinálja ezt. Volt olyan, hogy el akartam költözni, de nem akarta semmiképp. A kommunikációjába a jövőbeli terveibe benne vagyok, tehát úgy mondja, hogy velem szeretné csinálni a dolgait, pl vállalkozás vagy lakásvétel, stb.

Miért nem mondja el őszintén a dolgokat? Ha idősebbek jönnek be neki, akkor tőlem mit akar? Lehet ez változik? Nekem is régebben az idősebbek jöttek be, de ez már nekem elmúlt.

Szerintetek mit tegyek? Most nem tudok vele erről beszélni, mert ebben a dologba nem őszinte szerintem. Csak nem értem ezeket és nem tudom hova rakni. Én biztos vagyok a dolgomba. Én hosszú távon el tudnám vele képzelni a jövőt. Ez a bizonytalanság nem jó, de nem akarom felborítani a mostani állapotot sem. Vele akarok maradni.

Kérlek csak akkor szólj hozzá ha segíteni szeretnél, és légy tiszteletteljes, számomra ez fontos dolog, kaptam már az élettől elég sok bántást...


Szép napot aki olvassa.



2020. ápr. 22. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Hú, ti nagyon betegek vagytok mindketten! Egy lakótárssal mi a fészkes fenéért kellene közös vállalklzást indítani, vagy közösen lakást vásárolni?!

Valamit te nem mondasz el.

Dugtok is?

Vagy dugtok, de a hapsi nem akar komoly kapcsolatot, te meg ráerőlteted magad?

2020. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Milyen idősebbek? Ember, két évvel vagy idősebb tőle, ez még nem azt jelenti, hogy idős vagy. Ha egy 27 eves igy megmondja neked, hogy neki az idősebbek jönnek be, veheted lerázásnak. Te az ő korosztálya vagy.
2020. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Pedig ez a lapítok, mint szar a gazban, mert félek vele beszélni elég szánalmas és kontraproduktív.


Miért olyan nehéz azt mondani neki, hogy akkor normálisan vagy sehogy? Hogy vagy a szaros vállalkozást meg a közös lakást tervezze veled egyértelműen, vagy ne akarjon tőled az égadta világon semmit és ezeket is felejtse el. De valamerre illene dönteni.


Ha nem döntene, én a következő hónapra más helyet keresnék. Fölösleges törni magad az ilyen igenisnemis balfszokkal. Tudja ő, csak nem akarja kimondani. Márpedig ki fogja mondani, mert ez így nem állapot.


Ha pedig nem választ egyértelműen, akkor takarodjon a pba a többi hülyeségével meg lelkizésével együtt.

2020. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A leírásból kiderül, hogy nincs köztünk semmi, bár részemről benne lennék. Pont ez a kérdés lényege, leírtam mi a szitu, és én sem értem. Nem értem mi ebben a beteges. Ettől nekem jobb lesz, hogy ilyen választ írsz, ha nem tudsz segíteni, akkor inkább ne írj.
2020. ápr. 22. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
a stílus maga az ember:) Ennyiből is látszik hogy viselkedsz, nekem biztos nem kéne ilyen nő.
2020. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy vallomásra bírod és kimondja az igent vagy nemet (és ekkor tudod magad mihez tartani), vagy őrölöd magad mellete a nagy bizonytalanságban (és mennek az évek...).
2020. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit lehetne ezen ragozni. Nem jössz be neki annyira, hogy komolyabban tervezzen veled. Csak barát/üzlettársként tud elképzelni, semmi több.
2020. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!