Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után újra együtt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra együtt? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy akik kibékültek, azok mennyi idő után tették? Melyik fél kezdeményezett és kereste a másikat? Kialakulóban lévő kapcsolatban történt a dolog, vagy tartósabb kapcsolatnál? Miért történt a szakítás?Történeteket is szívesen olvasnék, hogy kinek hogy alakult utána. Előre is köszi annak aki válaszol! :)
2019. jún. 2. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Lehetséges, de az esetek 90%-ban taccsra megy.

Illetve gondolj bele, van vmi oka a szétmenésnek, és ha nem történik érdemi változás akkor úgyis ottmarad a probléma tehát...


Én mondjuk senkivel nem jöttem újra össze. Ha nem tudott változni amíg együtt voltunk, akkor utána már hagyjuk az egészet.

2019. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez a szakítás okától függ, de szerintem nagyon ritka, hogy egy szakítás után tökéletesen működjön egy kapcsolat.

Nekem olyan történetem van, hogy a párommal nyűglődtünk, mert minden tökéletes volt, de én nem voltam már szerelmes. Szakítottam, de kért egy újabb esélyt. Pár hónap múlva megint nem éreztem iránta azt, amit kellett volna. Így vége lett.

A férjemnek is volt egy felmelegített kapcsolata. Megcsalás miatt mentek szét, aztán újra összejöttek, de nem tudtak tiszta lappal indulni, a harag mindig ott maradt. Nem működött.

Egy barátnőmnek viszont nagyon bejött a kapcsolat felmelegítése. Első szerelem volt még tizenéves korukban. Pár hónap után szakítottak. Élték tovább az életüket, aztán harminc körül újra találkoztak. Házasság lett belőle.

2019. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Isten ments.
2019. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Abból, hogy mennyi idő múlva jöttek össze ismét - nem érdemes következtetéseket levonni (főleg nem magadra is vonatkoztatni), mert minden eset más és más.

Az is mellőzendő, hogy melyik fél kereste újra a másikat.

Ezek a dolgok nem függenek az időtől vagy az illetők nemétől.

Ritka eset, hogy ismét - főleg tartósan - összejönnek.

Ffi.

2019. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lilla64 ***** válasza:
52%
3 év után kibékültünk,5 évet együtt voltunk,ezalatt csalt fűvel,fával,bokorral,de mindig kimagyarázta,nem tudtam bizonyitani semmit amig tetten nem értem.
2019. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!