Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehetséges ha hosszú évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ha hosszú évek óta együtt éltek valakivel, pl. párotokkal, hogy nagyon hasonlítatok arcra egymásra?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi nem hasonlítunk egymásra. Hála istennek! :D
2017. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs egy darab közös vonásunk (külsőre) sem a férjemmel, pedig évek óta együtt élünk.
2017. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal évek óta együtt vagyunk, és igen sok mindenben hasonlítunk. A testalkatunk is hasonló barna haj-szem mindkettőnknek.
2017. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam egy érdekes arc elemzést (szerintem hülyeségnek tünik). Abban a párok szájvonalát hasonlitották össze, és akiknél nagy volt az egyezés, azok nagyon sokáig együtt voltak.
2017. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hasonlítunk egymásra. Én Szőke/világoskék szem,kerek arc, kicsi orr, a férjem sötétbarna haj/barna szem, borosta, férfias vonások, picit nagyobb de nem nagy orr:) Talán annyiban egyezünk, hogy mindkettőnknek vannak szeplői , bár nem sok de van.
2017. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ezt én is észrevettem még senkinek nem mondtam mert azt hittem hülyeség de van benne valami! Mellékesen nekem most ment tönkre egy 7 éves kapcsolatom! Lehet nem eléggé hasonlítottunk egymásra!
2017. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem azért mondják néha, hogy a párok hasonlítanak, mert olyan sok évet éltek egymás mellett, hogy az arcmimikájuk egyezik, pl. ugyanolyan képet vágnak bizonyos helyzetekben, és ez lehet, hogy egy idő után kihat az arcuk alakjára is, vagy valami.
2017. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Genetikai okai vannak: a hasonló génekkel rendelkező embereket preferáljuk hogy a hozzánk hasonló gének maradjanak fenn. Barátkozásnál is szerepet játszik. Persze ez nem ilyen egyszerű mert más szempontok is vannak a párválasztásnál ha pusztán a genetikát nézzük akkor is: vannak előnytelen vagy hibás gének amiket pont hogy kiütni akar az egyed, és egyes fontosabb génegyezések nem feltétlenül adnak hasonló arcéleket.


Viszont a genetika sokkal nagyobb arányban játszik szerepet mint azt az emberek általában képzelik. Ezek tudatalatti folyamatokban hatalmas szerepet kapnak, ezektől függ hogy kit, mennyire tartunk vonzónak.


Ismerettségi körömben is sokan akik összeházasodtak szinte úgy néznek ki mint két tesó. Elég jó aránnyal lehet is vele előrejelezni hogy kik maradnak hosszú távon együtt :)

2017. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Kérdésedre a válasz az , hogy igen. Méghozzá ametamorfózis törvénye végett. Ez azt jelenti , higy ha sokáig nézünk valakit, gyönyörködünk valamiben, valakiben kívűl belül változást idéz elő bennünk. Hallottam egy történetet egy bennszülött törzsről akik sokat kerülgettek, szemléltek, imádtak egy szobrot , míg hosszú idő után elkezdtek hasonlitani rá. Szó szerint az arcsonjaik idomultak.


A Biblia így ír például az Isten képmására való elváltozásról , mely fizikailag is működik bizonyos határok közt.


II. Korintus levél:3:18 Mi pedig az Úrnak dicsőségét mindnyájan fedetlen arccal szemlélvén, ugyanazon ábrázatra elváltozunk, dicsőségről dicsőségre, úgy mint az Úrnak Lelkétől.

2017. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!