Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális vagyok ha így gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok ha így gondolkodom?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt a párommal. Egy éve együtt is élünk albérletben. Mindent felezünk de nekem mégis sikerült több mint fél milliót félretenni mert mióta végeztem a középiskolával dolgozom. A párom is dolgozott külföldön de nem tett félre semmit, illetve volt néhány év mikor munkanélküli volt, mielőtt megismerkedtünk.

Most szó van arról hogy esetleg kiköltözünk külföldre egy év múlva amiben én teljes mértékben benne vagyok, de félek, hogy ha a félretett pénzemet arra használjuk hogy ott elhelyezkedjünk akkor szakítás után én üres gatyával mehetek haza.

Mivel ő nem tett félre semmit. Azt gondolom ha össze lennénk házasodva egyszerűbb lenne ilyen szempontból.

Én vagyok a garazsoskodó vagy ez normális?

(Mentségemre legyen mondva, hogy nehezen gyűjtöttem, alig vettem magamnak valamit mert tudtam, hogy a szüleim nem segítenek, a párom meg mai napig is szeret költeni a hobbijaira)

20/l



2020. máj. 4. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor menjetek külföldre, ha ő is bele tud annyit tenni, amennyit te. Ezt mondd meg neki. Ha nem lennétek együtt, akkor se tudna rád támaszkodni.
2020. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hiszen nem vagytok osszekotve bármikor szetmehettek és akkor azt a pénzt ami nagy nehezen osszesporoltal baszhatod. Sajnos én nem voltam ennyire elővigyázatos meg is lett a baj és volt pénz nincs pénz. Több évnyi munka ment a levesbe amit sose kapok vissza.

beszéljétek le h osazesporoltok egy fix összeget amennyivel kint elindulok mind a ketten vagy nem mentek ki. A mostani kis sporolt pénzedet meg rakd csak félre, amúgy sincs senkinek se közé hozzá csak is neked. Jó a gondolkozásod csak így tovább te meg viszed majd valamire. Sok sikert.

2020. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A te pèznzedből akar külföldre menni, közben a hobbijaira költi a pènzt.

Az ok szerinted?

Ha nincs megtakarítása nem is lesz, mindegy mennyit fog keresni.

2020. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy, de ezt mindenképpen meg kell beszélnetek előtte...de nincs jó megérzésem...
2020. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
100%

Ne támogasd ebben, mert kimentek együtt a te kuporgatott pénzedből és lehet nem együtt jöttök majd haza és akkor dícsérheted magad, hogy beindítottad az életét stb...


Mond neki vegyen fel kölcsönt, amiből kimegy te meg mész a sajátodból és ennyi.

2020. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy èv múlva terveztek külföldre menni, addig a barátod is tegyen fèlre pènzt. Az nem pálya, hogy csak te biztosítász önerőt. Akkor mentek ki, ha neki is megvan a tőkèje hozzá.
2020. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy külföldre költözést, de egy napot se tervezz ezzel a pasival. Ilyen alapvető dolgokban, ha nem illetek össze, örökös feszültségi pont lesz közöttetek.
2020. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barcsak minden fiatal igy gondolkodna, mint te. Viszont komoly gond az o hozzaallasa. Nem a hazassag a megoldas, az se biztos, hogy ez tartosan jo lesz.

A penzed semmikepp ne aldozd be. Kulfoldre kimenni amugy sem igy szabad. Vagy allasajanlatra, vagy vannak, akik lakast adtak el. Vagy bejott, vagy eluszott.

2020. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ebbe mi nem látunk teljesen bele,csak te tudhatod hányadán áll a kapcsolatotok. De szerintem nem normális külföldi együttélést tervezni ha nincs meg 100 %-ban a bizalom. Mert akkor nem számítana mennyit ölsz bele a kapcsolatba, ha feltétel nélkül szeretitek egymást.
2020. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!