Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretem a barátomat akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretem a barátomat akkor miért gondolkodom szüneten, szakításon?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta van egy lányos társaság ami máig él. Sajnos az évek során a társaságba uj tagok is belekerultek. Csak hogy igy ismertem meg barátomat is akivel egy éve vagyunk egyutt. De a társaság kezd bomlani egy balhe miatt ami csak fel lett fujva. Azóta mennek a kiközositesek és én már nem akarok ebben benne lenni mert nekem nincs szukségem ilyen emberekre. De barátomat látva ő nem így érez és attol félek ha szakítani akarok a társasággal akkor szakitanom kell barátommal is. De szeretem barátomat csak igy ha össze jövetelek vannak egyentalán nem érzem magamat jol, mindig csak menekűlnék. De nem akarok emiatt barátommal is szakítani, ha meg csak eltávolodok néha barátom észre veszi és megint visz hozzájuk mindenhova de nem veszi észre hogy én nem akarom. Foggalmam simcs hogy mit tegyek.

L/21


2020. febr. 23. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már arról, hogy őszinte beszélgetés?
2020. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kár szakítani a pároddal. Csináljatok külön programokat, ahol ketten tudtok lenni. A párodnak meg ne tiltsd meg, hogy velük barátkozzon, mert nincs jogod megmondani neki, hogy kivel barátkozzon, attól mert te már nem kedveled őket.

Szerezz magadnak új barátokat. És időnként legyél velük.

2020. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélsz erről a társaságról, mintha egy szekta lenne, teljesen komolyan mondom.
2020. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!