Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális dolog? Nálatok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog? Nálatok hogy működik?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és az egyik barátnőm mesélte, hogy náluk a wc és a fürdő egyben van, ezért egymás előtt is szoktak kakilni, mert nem várnak a másikra. Nekem már ez furcsa! Elmondása szerint a párja meg is nézi a végterméket és azzal szekálja, hogy hogy jöhet ki ekkora lányból ilyen és ekkora adag. Ti szoktatok egymás előtt kakilni? Meg is nézitek??
2020. máj. 11. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez undi, de az ő dolguk.
2020. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Véletlen se.
2020. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

SOHA nem tennék ilyet. Azért legyen már egy kis magánszvérája az embernek. Pláne nem akarom szagolni és látni, hogy mi jön ki a másikból, nekem az olyan hangulatgyilkos lenne....

25/N

2020. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem, soha!


Én is ismertem ilyen párt, de én is undinak tartom.

2020. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de nincs is egyben a wc. Ha egyben lenne es be kellene ugrania gyorsan a masiknak valamiert, az nem zavarna, de alapvetoen nem hiszem, hogy ne lehetne megoldani ugy, hogy addig ne legyen szukseg a furdoszobara, amig a masik kakil. Meg a reggeli keszulodesnel se vagyunk soha egyszerre a furdoben, pedig altalaban csak zuhanyra meg en sminkelesre hasznalom, de altalaban siman ugy jon ki, hogy amig az egyik a furdoben van, addig a masik mast csinal. Persze ha valaki indulas elott fel oraval kel csak fel, akkor esetleg el tudom kepzelni... Mi altalaban idoben kelunk, nekem a reggeli kenyelmes, nem kapkodos keszulodes fontosabb, mint 20 perc plusz alvas.
2020. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is pont így gondolom! Nekünk is külön van a wc aminek nagyon örülök is! Én sem vagyok kivancsi arra, hogy a párom wczik, és azt sem akarnám, hogy ő igy lásson engem. Nem beszélve a szagokról, hangokról.. ha egyben lenne és be kéne ugrania valamiért mert mondjuk késésben van akkor persze jöjjön. Illetve talán pisilésnél nem zavarna ha látna, de a nagy dolognál annál inkább. Meg szerintem ennyi magánszféra kell.
2020. máj. 11. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az belefér, hogy befut valamiért stb. de, hogy közben trécseljünk stb... Az azért sok.

De ismertem egy ilyen pasit, ő volt hogy kicsit nyitva hagyta az ajtót, hogy tudjunk beszélgetni, pedig nem volt komoly kapcsolat. Volt, hogy nem engedtem be amikor pisiltem és teljesen kiakadt, hogy hát miért nem, ne legyek már prűd...

2020. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát izé, az ő dolguk, de nekem is furcsa, az meg hogy nem csak bent van, de meg is nézi.. Hát sokféle kapcsolat van. 😀 Nálunk is külön van a wc és nem szeretném, ha a párom bejönne, én se szívesen mennék be. Ha muszáj akkor belefér, de inkább ne legyen muszáj. Egyszer volt, hogy vendégségben voltunk, egyben volt a fürdő-wc és elaludtunk, reggel meg indulni kellett, így együtt voltunk bent. Nyilván komoly kapcsolatot ez nem befolyásol azért, de megbeszéltük, hogy nem szokunk rá.. 😀
2020. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szarni nem szoktunk egymás előtt, de pisilni igen.
2020. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egyben van, sosem volt ebből gond. Simán jöhet-mehet a másik, amikor valamelyikünk zuhanyzik, ha pisilnie kell, pisil. A kakilással meg ki lehet várni azt a pár percet, vagy el lehet intézni azelőtt, hogy a másik használná a fürdést, az azért általában nem egyik pillanatról a másikra robban be. :D Azt azért én sem akarnám a férjem előtt intézni. Ő sem előttem. Tök egyszerűen kezelhető amúgy, ha valamelyikünk huzamosabb időt töltene a fürdőben, megszoktuk kérdezni a másikat, hogy kell-e mennie valamiért, ennyi.
2020. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!