Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátomnak mondtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak mondtam, hogy költözzön el. Mennyi időt adnátok?

Figyelt kérdés

Egyedül éltem. Eladták a lakást ahol albérletben élt. Ideköltözött hozzám. Nevemen van az albérlet, még ő nincs ide bejelentve. Sokat iszik. Ma meg jottem haza zárban hagyta a kulcsot és elaludt. Majdnem 1 órát szenvedtem, mire bejutottam. Dolgom is lett volna, mert kutyát akartam kivinni nagy sétára, aztán meg mindjárt kezdődik az online tanfolyam. Csak a gondot csinálja nekem. Meddig várjak, hogy elhúzzon?

Mondtam egyszer neki 2 napja, de mintha a falnak pofáznék.


2020. máj. 11. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

1. Vegyél egy olyan zárat, amit akkor is lehet nyitni, ha belül benne van a kulcs.

2. Ne adj neki kulcsot hozzá.



Ha a szülei a városban laknak, akkor akár azonnal kirakhatod.

Ha más városban laknak, de neki nincs bejelentett munkahelye, akkor is azonnal kirakhatod.

2020. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megvárod, míg elmegy. Cuccot zsákba, tárat cserélni és probléma megoldva.
2020. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 tárat cserélni? Az azért kicsit erős. :D
2020. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az albérlet ajtajának zárját nem cseréltetheti csak úgy le egy albérlő a tulaj tudta nélkül. A tulajnak meg mit mond, miért akarja lecserélni a zárat? Ha benyögi, hogy ja amúgy a pasim itt lakott nálam, lehet hogy kirakja a kérdezőt. Láttam már ilyet sajnos.
2020. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 ellopták a táskáját, és benne volt a kulcs.
2020. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Család 300 kmre van. Ez más ország. Ez önkormányzati lakás. Őket lehet értesíteni? Kellene, hogy keressen lakást, csak nem tudom, mikor dobjam ki.. vagy menjen el..
2020. máj. 11. 19:03
 7/13 anonim ***** válasza:
#4 egyébként meg de, kicserélheti, valószínűleg elég hozzá egy Philips csavarhúzó. aztán visszacseréli, ha már elmúlt a veszély. ;)
2020. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tárat cserélnék, nem lenne gondom. 😀
2020. máj. 11. 19:04
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 gondolom nem egyik napról a másikra adták el a lakást. Volt ideje mást keresni. A vonat 300 km-t is képes megtenni, akár utassal is.
2020. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
külföldön dolgozunk, biztos nem költözik vissza..
2020. máj. 11. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!