Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők, ezek közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ezek közül milyen nemzetiségű férfival nem jönnétek össze?

Figyelt kérdés

1.magyar

2.fehér nyugat-európai, vagy észak amerikai

3.dél-európai(pl.olasz, spanyol, stb)

4.ukrán, orosz vagy más keleteurópai

5.afrikai

6.arab vagy egyéb muszlim

7.latin-amerikai

8.távol-keleti



2020. máj. 15. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Arab afrikai és kelet-európai.
2020. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Magyar és ha tud folyékonyan magyarul, illetve nem lesz távkapcsolat, akkor bármelyik.
2020. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
5,6,8
2020. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Arabbal, muszlim vallásúval semmiképp. Az a nőkhöz való hozzáállás, az az alsóbbrendűség értelmes nőnek nem kell. Az afrikaiakról sincs jó tapasztalatom szóval az is kizárt. Meg az összes férfi-nő nemi szerepekhez ragaszkodó kultúra felejtős.
2020. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

"1.magyar"

Valamiért sose tudtam elképzelni magamról, hogy magyar párom lesz, mert már 18 évesen eldöntöttem, hogy a lehető leghamarabb elköltözöm az országból. Ennek ellenére sose zárkóztam el tőlük, hülyeség is lett volna, hiszen 20 évig ők vettek körül, és épp ezért nem egy nagyon szimpatikus magyar srácot ismertem meg.


"2.fehér nyugat-európai, vagy észak amerikai"

A jelenlegi barátom ilyen, szóval ez meg is válaszolta, hogy összejönnék-e ilyen sráccal.


"3.dél-európai(pl.olasz, spanyol, stb)"

Több ilyen származású barátom, barátnőm is van, csak jó tapasztalatom van velük.


"4.ukrán, orosz vagy más keleteurópai"

Sose zárkóztam el tőlük, az orosz kultúra bizonyos részei, például a nyelv, kifejezetten szimpatikusak.


"5.afrikai"

Külsőre sose jöttek be, és ha Afrikában nevelkedett, akkor valószínűleg az értékrendünk is merőben más.


"6.arab vagy egyéb muszlim"

Esélytelen, még barátkozni se szívesen barátkoznék velük.


"7.latin-amerikai"

Nem ismerek ilyen személyt, de nem zárkóztam el soha tőlük.


"8.távol-keleti"

Igazából lásd azt, mint amit az afrikaiakhoz írtam, mondjuk az innen származó ismerőseim többségével nagyon jó baráti kapcsolatot ápolok.


Általánosítani viszont sose lehet, és ha másképp hozta volna az élet, lehet egy olyan srác lenne a párom, akiről csak (!) a nemzetisége és származása alapján nem is gondoltam volna.

2020. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
5,6,7
2020. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

5, 6, afrikaival leginkabb mert nem jonnek be a feketek, azzal termeszetesen nem lenne bajom, ha egy europai feher srac csak ott szuletett mert a szulei anno kikoltoztek valamiert, az arab kulturaba pedig egyaltalan nem szeretnek bekerulni, olyan szinten sem, ha a srac normalis, felvilagosult ember, mert a szulok, nagyszulok lehetnek hulyek. Esetleg abban az esetben, ha mar a szulei is Europaban szulettek es ok sem kovetik a hagyomanyaikat es a srac sem.

Illetve a legfontosabb feltetel, hogy mindenkepp itt eljen, Budapesten, tok mindegy, milyen nemzetisegu, mert ha csak cserediak vagy epp uzleti uton van vagy barmi, akkor kuka, tavkapcsolat nem erdekel.

2020. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Muszlim férfival nem, de nem azért mert muszlim - tulajdonképpen semmilyen vallás aktív gyakorlása nem fér bele számomra, túl nagy lenne a különbség. Barátok lehetnénk, de párkapcsolatot, házasságot elképzelhetetlennek tartok hívő emberrel, minden bántás nélkül. (Szerintem ők meg amúgy se olyanra vágynak, aki nem hívő, úgyhogy nem probléma szvsz. :D )
2020. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A távol-keleti férfiak számomra nem vonzóak és emiatt nem tudom elképzelni, hogy kapcsolatban lennék velük. Úgyhogy ők így mindenképpen kiesnek és tulajdonképpen ők az egyedüliek, akikre biztosan ezt tudom mondani és egyértelműen a nemzetiségükhöz, származásukhoz kapcsolódik az indok.

Afrikaiakkal, latin-amerikaiakkal és ukrán, orosz vagy más kelet-európaiakkal még nem volt semmilyen tapasztalatom, sosem kerültem még személyes kapcsolatba eggyel sem és emiatt nem tudom. Viszont nem gondolnám, hogy bármilyen probléma lenne, ami kifejezetten a nemzetiségük, hagyományaik, kultúrájuk stb. része és zavarna vagy ellehetetlenítené a kapcsolatot. A többi felsorolt (magyar, nyugat-európai, észak-amerikai, arab) pedig abszolút nem lenne gond, van személyes tapasztalatom is ilyen származású emberekkel és szerintem teljesen működőképes lenne egy ilyen felállás. A lényeg úgyis az egyénen múlik, hogy konkrétan milyen személyiség, milyen értékrenddel rendelkezik, mit gondol a világról stb., stb., ez pedig nem köthető olyan mértékben a "gyökerekhez", hogy érdemes lenne az alapján válogatni. Ami fontos az nyilván az, hogy legyen egy közös nyelv, én is beszélek idegen nyelveket és nekem nem fontos, hogy csak az anyanyelvem használjam. Valamint számomra szintén fontos a vallás is, ugyanis én nem vagyok hívő (elfogadó vagyok és semmi bajom nincsen azzal, ha valaki igen) és emiatt nem tudnék együtt élni egy komolyan vallásos, hithű emberrel legyen szó bármilyen vallásról.

2020. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
5, 6, 8
2020. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!