Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők, ezek közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ezek közül milyen nemzetiségű férfival nem jönnétek össze?

Figyelt kérdés

1.magyar

2.fehér nyugat-európai, vagy észak amerikai

3.dél-európai(pl.olasz, spanyol, stb)

4.ukrán, orosz vagy más keleteurópai

5.afrikai

6.arab vagy egyéb muszlim

7.latin-amerikai

8.távol-keleti



2020. máj. 15. 12:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

5,6,7,8.

Nem vagyok rasszista csak egyszerűen itt már túl nagyok lennének a kulturális különbségek amik gondot okozhatnának. Plusz az iszlám vallás meg számomra elég visszataszító, sok esetben nagyon szélsőséges (igen a keresztény vallásnak is vannak komoly szélsőségei de talán Európában már jobban kezd kikopni, kevesebb olyan ember van aki ennyire komolyan veszi) és azzal semmilyen formában nem tudnék azonosulni.

2020. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1., 2. jöhet, a többi nem. Valakinél csak a kulturális/felfogásbeli különbségek miatt (pl ukrán meg egyéb kelet-európai, illetve muszlim), másoknál külső miatt sem (pl ázsiai, afrikai).

Az olaszok-spanyolok még akár jöhetnének is, de én inkább a rideg északhoz vonzódok, szóval nekem előbb tetszene egy magas, hűvös norvég, mint egy alacsony kis heves olasz.

2020. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Arab, de a muszlim miatt.

Igazából semmilyen szélsőségesen vallásos emberrel nem szívesen, egyszerűen összeférhetetlen a világképünk.

2020. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
3-8.
2020. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
5,6,7,8
2020. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ezek közül csak a magyar az ukrán meg az orosz a nemzetiség a többi nagyon nem.
2020. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%

3-assal nem, a spanyolok, olaszok túlságosan szenvedélyesek érzelmek terén lehet barátságba higgadtabbak de párkapcsolatba ott gyakran civódnak, vitatkoznak, veszekednek és azt hiszik minden csaj a lábuk előtt hever. Egyszer egy olasz gyári munkás engem is próbált fűzögetni 13 éves voltam oda jött hogy szép az arcom erre mufurcan behúztam a függönyt a kamionba jelezve hogy kislány vagyok hagyjon békén udvarolgasson korabelieknek, volt a pasi vagy 30.


Pár éve próbálkozott nálam egy portugál de egyértelműsítettem hogy nem, aztán elköszöntem, senki érzéseivel nem játszok, ő nyugodtan viselkedett de szerintem a szakmájáról hazudott szóval gyorsan elköszöntem tőle mert bár azt mondta hogy szívesen lesz a barátom de folyamatosan udvarolni próbált közvetetten annak ellenére hogy az elején tisztáztam hogy nem.


4-essel el nem tudnám képzelni de tudom hogy nagyon szép szőke hajú szép arcú pasik is vannak ott, de akkor se tudnám elképzelni több minden miatt. Egyszer levelező oldalon játszottam olyat kivel leveleznék szívesen barátilag, arc szimpátia alapján választottam, de nem írtam nekik csak teszteltem magam mennyire sikerül kitalálnom a nemzetiségüket és direkt nem néztem a nemzetiségüket egyre azt hittem északi, aztán utána kacagtam magamon mert orosz volt.


5 esélytelen minden téren. Barátság terén is esélytelen.


6 esélytelen minden téren. Barátság terén is esélytelen.


Az indiaiak is esélytelenek minden téren, barátság terén is.


Régebben anonim chaten ezek a típusúak zaklatták az embert hazudozva. Unom őket nagyon. De stílusból egyből tudja az ember hogy nem angollal vagy amerikaival chatel.


7 latin amerikai is szintúgy mint a 3-as típusúak velük se


8 a Japánok szimpik pl. de emberileg barátságot el tudnék képzelni velük de párkapcsolatnál óriási kultúrális különbségek vannak és pl. kínai barátságnál pl. Ott szerintem gyakran mondanák hogy elfogyott ez vagy elfogyott az vagy nem érkezett semmi mert ugye ott diktatúra van és cenzúráznak sokmindent szóval marha nehéz az ilyen típusú pároknak, szóval no, el nem tudnám képzelni ahogy írtam az orosz típust is, ott se.


Csak azokat a számokat soroltam fel ahol nem mivel ez volt a kérdés.

2020. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Ja és elfelejtettem, hogy hívő emberrel én sem, ateista vagyok. De ahogy írták előttem amúgy sem kell hárítgatni ilyen téren mert egy hívő ember amúgy is olyanra vágyik aki ugyanolyan mint ő. Nagyok a különbségek gondolkodásba és világ nézetbe és nekem az nem fér bele.
2020. máj. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!