Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Beteges féltékenység? Személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység? Személyiségzavaros? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nyújthatnám a dolgot, de inkább rövid leszek. Szóval adott a párom, akivel általában úgy élünk, hogy pár hónap csodálatos, aztán pár pedig borzasztó.

Az utóbbi időszakot inkább a borzasztóhoz sorolnám, hiszen már átesett a ló túloldalára.

Pitiáner dolgokon féltékeny betegesen, teljesen kifordul magából, agresszívvé válik, ordítozik, ócsárol, az értelmes érveimet nem hallgatja végig.

Sosem csaltam meg, konkrétan a Facebook miatt betegesen féltékeny, ráadásul nem is az én barátaimra, ismerőseimre, hanem a sajátjaira, akikért aztán én hallgatok.

Pl. Összebarátkozott egy személlyel, majd az illető bereagálta 1-2 képemet is. Erre egyre jobban kifordult magából, hogy mi biztosan “kúrni” (az ő szavaival élve, mert ilyenkor ilyen alpári lesz) akarunk együtt.

Mondtam neki az ő ismerőse, és ez csak egy virtuális felület, de ő csak mondja a magáét, lehord mindennek, hazugnak állít be, és azért veszekszik velem, mert az illetőt én nem küldöm el a p*csába.

Mivel csak egy gombot nyomott meg, így miért tenném?

Ilyenkor már elundorodok tőle, elhidegülök, de aztán másnap valamivel indokolja a bunkóságát, és elkezd kedves lenni, majd így megy tovább.

Személyiségzavaros?

(30 éves)



2020. máj. 20. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2020. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Erősen arra utal, de ezt innen nem fogjuk tudni pontosan megmondani, sokszor szakembernek se megy. Az biztos hogy nem egészséges ahogy viselkedik és a kapcsolatotok is elég aljának tűnik.


Teljesen mindegy van-e mentális zavara vagy nincs, sz*r a kapcsolat és kikészülsz benne. Ne szenvedj tovább.

2020. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Biztos vagy benne, hogy jó ez neked? Nem hinném, hogy változni fog jó irányba, csak rosszabba.
2020. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

És ha az?


Mégis vele vagy, és magadra engeded, nem?

2020. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4. Azért közel sem ennyire egyszerű a helyzet. Pár hónapja vadult el a dolog, közös ingóságok, ház, stb. és 5 év együttélés van magunk mögött.
2020. máj. 20. 10:10
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

5.-re.


És? Megvárod, míg verni is kezd?

2020. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

5.

Ez miatt tűrsz? Ne legyél naiv, egyre rosszabb lesz. De a te döntésed.

2020. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem amiatt tűrők. Vagyis nem is igazán tűröm, azon kívül, hogy együtt élünk, kapcsolat már nem igazán van. Csak mindig arra gondolok, amikor minden szép és jó volt, és valahogy magamat próbálom hitegetni, hogy lehet még olyan, megtudom őt változtatni, de tudom nem. Tisztában vagyok vele, hogy egy valótlan álomba ringatom magam. Tegnap hozzávágtam úgy a semmiből, hogy nárcisztikus-e? Ekkor kiborult, és azt hajtogatta nekem van orvosra szükségem. (Mindig azzal vág vissza, amit én mondok.) így kellett a megerősítés, hogy valóban jól látom a dolgokat.

Köszönöm mindenkit, ma ráadom a kabátot.

2020. máj. 20. 10:27
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek*
2020. máj. 20. 10:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
" hogy valóban jól látom a dolgokat." Meg vagy erösitve! " ma ráadom a kabátot." Helyes! Már rég meg kellett volna tenned. (A "ráadom a kabátot" megfogalmazásodért külön köszönet! NAGYON ARANYOS!!!!)
2020. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!