Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik az a bizonyos "túl" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az a bizonyos "túl" a kapcsolatokban, azt megelőzően?

Figyelt kérdés
Ugye, többször látni, hogy a nők azt mondják valakire, hogy túl izmos, férfiak azt (talán ritkábban), hogy túl nagy a cici. Az én véleményem, hogy a nagy mell csodás, izgató, de a mindennapokban, az utcán andalogva nem biztos, hogy egy kebelcsoda lenne szép számomra. A szerelem nem ezen múlik, de mégis van egy esztétikai oldala a kérdésnek. Többen meglepődtek: túl izmos? 100 kiló alatt nincs is férfi! De mégis azt olvasni, hogy a nők nagy része (hosszútávon) csak egy sportos, de nem igazán gyurma-forma férfit akar. Sok ilyesmi kérdés van, de szavazás is jár hozzá.

2020. máj. 23. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Kb. 100 kilós, izmos férfi
Kb. 100 kilós, mackós férfi
Kb. 70-80 kilós, sportos férfi
Kb. 70-80 kilós, átlagos alkatú férfi
Kb. 60-70 kilós erezett, szálkás férfi
Kb. 60-70 kilós vékony férfi
Őszintén: mindegyik test izgathat
Őszintén: nem foglalkoztat a férfiak teste
Férfiaknak kérdése: szép arc fontosabb
Férfiak kérdése: bomba test fontosabb
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon nem mindegy, hogy valaki 200 vagy 170 cm és ahhoz 100 kiló.
2020. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fontos, amit bele akartam írni, köszi: 180 centi a mintaember. Ez gondolom mindenki számára elfogadható erős átlag magasság.
2020. máj. 23. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az elsődleges szempont a férfiak teste, de vékony ne legyen. Minimum átlagos alkat, de inkább annál vaskosabb. Hogy izom vagy mackós alkat miatt, az már mindegy.
2020. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
180-hoz szerintem a 70-80 az átlagos alkat, nem a 60-70. 60 kg gebe 180-hoz.
2020. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogy korrekt legyek:

A kérdés arra irányul, milyen alkatra "kellene" törekednie a Te ízlésed szerint a férfinak, hogy Nálad minél jobb esélye legyen. Azért férfira van kihegyezve, mert ők szélesebb skálán tudják formálni a testüket (ebbe ne lássunk bele sovinizmust). Egy egészséges férfi kikel az ágyból és (kis túlzással) onnantól dönthet, kisebb-nagyobb munkával milyen testet formál önmaga köré. A lányok, ugye, nehezebben tudnának nagyon vékony testben könnyen babát kihordani, de nagyon sok izmot se tudnak felpakolni. A "csinos" nők szerintem szűkebb területen mozognak ebben. Hogy a magam ízlését mondjam: kb. 32D a mell, keskeny derék, széles csípő, formás, erős, de nem feltűnő bulkesz, viszonylag vastag, erőteljes combok, vastag és formás vádli (ez utóbbi paraméterek sportos és genetikailag erős lányt feltételeznek). Mindemellett a női szinten széles hát tetszik (kajak miatt mondjuk). Ez a teteje nálam, de figyelem: ez nem egy testépítész nő. Az arc most nem érdekes, az adottság, kiindulópont, nyilván mindenkinek megvan az ízlése. Amit én mint férfi esztétikusnak gondolok, az egy Kásás (magasságtól függetlenül), Daniel Craig, Scott Adkins vonal - feljebb haladva egyre látványosabb, de ez a vonal. 28/F

2020. máj. 23. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Daniel Craig már (nekem) túl sok.

180 centihez 70 és 80 közötti átlagos, nem pohos, de nem kigyúrt. Szép normál forma, amit egy kis futással is fent tud tartani.

2020. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!