Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez mennyire férne bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire férne bele a mindennapokba/párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Kb fél éve lett új munkám, imádom, ráadásul vállalkozóként csinálhatom. Iszonyat jól keresek vele, viszont konkrétan minden napomnak része a munka. Nincs fix munkaidő, hajnalig biztosan nyomom, arról már leszoktam hogy hétvégén is, viszont ha úgy érzem lemaradásban vagyok saját magamhoz képest, mégis jön a hétvége. Mondhatni egyszerre van az hogy mindig ráérek és igazán sosem. El tudok menni ebédelni bárhova 2-3 órára, de aztán cserébe hajnali 2-kor végzek... szóval nem sokat látni engem, vagy terepen vagyok vagy a kis dolgozó kuckómban.

Egyébként igényes nő vagyok, sportolok, adok magamra, környezetemre, az eszemmel sincs baj és viselkedni is tudok, de tényleg előfordulhat hogy 4-6 órákat nem írok vissza ha úgy van.

Van így értelme elkezdeni kapcsolatot? Van ember aki ezt tolerálja, értékeli hogy megvan a maga szabadsága?

23L



2020. máj. 28. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

En nem vagynek egy olyan nore ha ferfi lennek aki folyamat a munkajara koncentral

Szerintem ebbe egy kapcsolat nem fer bele később lehet mar mas lesz a helyzet

2020. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nőként sem lenne szimpatikus egy ilyen férfi. Nem szeretem, mikor valaki nem képes meghúzni a határait, mert azzal az én életemen is ront.
2020. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ez terhes lenne. Nem szívesen ismerkedek karrierista nővel. 🙂
2020. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy 4-6 óráig nem írsz vissza, semmi gond sincs, ez bármilyen időbeosztásban dolgozó emberrel előfordul.


Egy kapcsolathoz azonban idő kell. A 2-3 órás ebédek helyett érdemes azt az időt a másikkal eltölteni. A megígért hétvégén nem dolgozást betartani. Ugyanazt az életet nem fogod tudni élni kapcsolatban, mint eddig, ez fix. Ha nem akarsz változtatni, akkor jelenleg neked csak nyűg lenne egy kapcsolat.

2020. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 pörölycápa ***** válasza:
100%
En doktorim elso 2 eveben voltam igy, hogy allandoan azon dolgoztam, sajat beosztasban, de akar ejszaka es hetvegen is. Akkor tavkapcsolatban voltam, szoval skypeon tartottuk a kapcsolatot es honapokig nem talalkoztunk. Munka mellett eljartam edzeni, hobbit csinalni, de mivel nem volt mi miatt hazamennem, tenyleg csak furodni es aludni jartam haza. Aztan ez atvaltozott hetvegi kapcsolatba, es akkor igyekeztem a hetvegeket otthon tolteni hogy tudjak a parommal lenni. Most meg egyutt elunk es igyekeztem a munkat rendes munkaidobe szoritani. Nagyon elveztem amikor nem kellett senkihez igazodnom, ha akartam hajnali 3-ig a laborban dolgozhattam es hianyzik ez a szabadsag. De most mar van igenyem otthon is lenni, es szeretnek tobb idot a parommal tolteni, ugyhogy valtoztatnom kellett az eletmodomon. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy elvezd ki amig csak a munkara tudsz koncentralni, aztan ha kialakul egy arra melto kapcsolat, szerintem benned is felmerulhet az igeny, hogy ne csak a munkanak elj.
2020. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kevés férfi tolerálná.
2020. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A 2-3 órás ebédet arra értettem, hogy ha randi lenne, nap közben is ráérek, csak valahol vissza kell pótolni. Szeretnék jövőre saját lakást, minél kevesebb hitellel, képezni magam, stb... vannak céljaim. “Karrierista” srác nincs itt esetleg? Hasonszőrűnek sem férne bele?:)
2020. máj. 29. 23:42
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Úgy látom változtatni nem akarsz :)


Akkor egy időre jegeld a párkapcsolatosdit. Fiatal nőként a testi szükségleteid kielégítésére bármikor találsz minimum átlagos kinézetű férfit, csak tisztázzátok előre a játékszabályokat.


Ha pedig megértél arra, hogy hajlandó légy változtatni az életviteleden, jöhet egy komoly kapcsolat :)


Mi értelme lenne egy hozzád hasonlóval összejönni? Az gyakorlatilag annyiban különbözne az egyéjszakás kalandoktól, hogy mindig csak egymással feküdnétek le, de minőségi időtök nem volna egymásra. Mert oké, hogy neked lenne 2-3 órád, de ha neki nem? Vagy nem akkor?


Másrészt eleinte randizni persze elég 2-3 óra napközben, amit bárhol el lehet tölteni. De normális egymásra figyelés, közös élmények hogyan keletkeznének? 2-3 óra alatt egy normális beszélgetésre nem lehet ráhangolódni, ha egy kicsit is mélyebb témákról beszéltek, 2-3 óra a bemelegítés. Egy kapcsolat elmélyítéséhez lopott pár órák nagyon kevesek.


Ahogy mondtam, érik majd, és változik a személyiséged, változnak a prioritások. Most hajtasz, ami rendben is van. De olyan ember nincs, aki mellett nulla kompromisszumot kellene kötni.

2020. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem rendben lenne. Senki sem ér rá sokszor, ha már dolgozik és felnőtt életet él. Ott lennének a hétvégék a randik kialakításához és megéléséhez, akkor tudnátok találkozni és programozni. Plusz hétköznap az a pár óra. Egy idő után meg úgyis összeköltöznétek gondolom, szóval utána már sokat lennétek együtt.

De semmiféleképp ne változz meg! Ha neked így jó karrieristaként, akkor maradj ilyen! Tervezd a jövőd és dolgozz rajta. Egy férfi kedvéért se add fel az elveidet, és kerüld el az olyanokat, akik csak a tenyészkancát látják benned, és zavarja őket a tudat, hogy több pénzt keresel, mint ők.

Lesz olyan férfi, aki tud a te életviteledhez alkalmazkodni, csak meg kell találjátok egymást.

2020. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A helyedben a karrierhez igazítanám a párkapcsolatot. A fickók jönnek - mennek. (F)
2020. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!