Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek a kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kapcsolatok hány %-ban dirigál a nő a férfinak?

Figyelt kérdés
szerintem 50 % felett van simán.
2020. jún. 4. 13:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért hagyja bárki is, hogy dirigáljanak neki?
2020. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt látom, hogy ahol a nő "dirigál" ott ez azért van mert ha a férfin múlna soha semmi nem lenne elintézve. Ha ő osztaná be a pénzt vagy neki kéne bevásárolni nem maradna egy forintjuk sem. Ha neki kéne nagyobb döntéseket meghozni hónapokig nem haladnának sehova. Ha neki kéne a gyereket ellátni 5 óra alatt se készülne el stb stb. Lehet azon gondolkozni, hogy minek vannak együtt ilyen férfiakkal, nekem is baromi nagy kérdőjel. Viszont sajnos az ismerősi körömben is látom, hogy rengeteg az ilyen tutyimutyi férfi, nem hiszem, hogy a nők többsége talál olyan férfit aki nem ilyen. Szerintem úgy vannak vele, hogy ha ez a legnagyobb baj vele akkor még belefér.
2020. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%-ban.
2020. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom a kérdésre a választ, de elgondolkodtató, hogy a nők magabiztos, határozott fickókat akarnak, viszont, sok esetben, ha nem az van, amit ők akarnak, akkor kitör a cirkusz. :)

És így gyártanak egy csomó kézivezérelt robotembert, akiknek, ha befejeződik a gyártása, már le is vannak nézve. :D

2020. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És a 12-es megmondta a választ.Egyetértek vele teljes mértékben.Én nem tartom a férjemet papucsnak és dirigálni sem szoktam csak reálisabban látom a dolgokat mint Ő.Ha elmegy boltba akkor a férjem nem nézi mi mennyibe kerül vagy hogy milyen minőség amit először meglát azt veszi meg.A számlákat én intézem a gyerekeket én intézem a háztartást én intézem persze segit nem erről van szó de legyen minden befizetve legyen kaja amit szeretünk legyen nyaralásra tehát legyen mindenre.Ez az én dolgom Ő úgy gondolja akkor nem fogunk megvenni egy felesleges dolgot több 10 ezer forintért mert aztán nekem kell spórolni hogy el tudjunk menni nyaralni a gyerekekkel úgy hogy ott ne kelljen főznöm és nem kell nézni hogy mi mennyibe kerül.Én is dolgozok de sajnos nem mindenki milliomos ma Magyarországon hiába tanult.
2020. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
12-esnek, 15-ösnek igaza van, bár én nem tudom, hogy lehet az ilyen férfira felnézni. Nekem társ kell, nem egy ostoba bamba idióta.
2020. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem a társam nem egy ostoba bamba idióta.Azért mert nem ül le havonta elutalni a számlát meg nemigazán nézi a boltba az árakat meg új mosogatógépet se vettünk mert az új szebb attól még mi együtt jóban rosszban és nem dirigálok csak rávilágitok arra hogy ezt most ne vegyük meg mert ha nyaralni is akarunk akkor nem futja.Ja és felnézek rá mert okos vicces mi vagyunk neki az elsők mindig.A nulláról indultunk amink van azt ketten hoztuk össze és szeretjük tiszteljük egymást.Senki sem tökéletes én meg azt hiszem ennyi hibával tökéletes a házasságunk.
2020. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100 %-ban.
2020. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!