Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mire enged következtetni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire enged következtetni, ha a párom nagyon sokat lóg instagramon és amikor bejelölik szexi macák, akkor visszajelöli őket és lájkolja az intim képeiket?

Figyelt kérdés
Ráadásul a bigék általában privát fiókkal rendelkeznek, és csak visszakövetéssel láthatóak a tartalmaik? Sztorim: Kezd nagyon bántó lenni, hogy a párom bizonyos ismerőseinek a képe alá szívecskéket pakolászik, és állandóan lájkolgatja azokat a képeket, amin esetleg csak (ha van épp pasija az illetőnek) a saját képére nyom tetszik gombot, azokra a posztokra, amik semlegesek, vagy nem ő van rajta, rá se bagózik. Sok nő pikáns képeinél látok lájkokat tőle. Elmondása szerint imád engem, és csak velem beszélget interneten. Eddig nagyon őszintének tűnt, de ez most nagyon szíven csapott. Én még csak lájkokat sem teszek pasik képeihez, maximum, ha ismerősöm, de soha nem lájkolnék alig ruhában feszengő pasikat! Mindezt miatta is, és egyébként morálisan is, ha egyedül lennék akkor sem tenném meg. Mi lehet a dolog mögött? Semmi, vagy minden? Nem követem őt, mert megbíztam benne eddig. De ő követ engem. Nem tudom mit szólna, ha ezt tapasztalná tőlem. Nem hiszem, hogy tetszene neki. És épp ezért ez nagyon bánt engem. Azt sem tudom mikor és hogyan említsem meg anélkül, hogy letámadásnak jöjjön le neki, vagy ha olyat tesz, ami nekem nem tetszik, akkor nem akarom elvenni a saját megfigyelőállásom... Hogy lehet ezt okosan csinálni?

2020. jún. 17. 23:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

00:12 válaszoló:

Hogy ki van éhezve, az teljesen biztos, mert mi még nem voltunk együtt fizikálisan, 3 hónapja vagyunk együtt és messze élünk egymástól. Persze személyes az ismeretség. A munkám abba az országba szólít rövidesen, ott fogok élni hosszú távon, ahol Ő is él, és most a jövőt nem érzem teljesen biztosnak mellette, nem tudom hogy méginkább belegabalyodjam -e?

Ezt milyen okos megfogalmazással lehetne kideríteni, ha ez a helyzet, ha így akar tartózkodni a megcsalástól?

2020. jún. 18. 00:27
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár kérdés: Instagramon (gondolom, ott történik a zártkörú fiók miatt), felvállal téged, tesz fel közös képet, ha van? A te képeidet is kedveli? Mennyire látod egyébként őszintének a szándékait? Mit tudsz a kapcsolati hátteréről, általában monogám, hűséges típus komoly kapcsolatokkal, vagy az ellenkezője? Tőled vesz-e el időt az instagramozása? Ha amúgy a kapcsolatotok rendben van, és nem próbálja orrba-szájba azt nyomatni, meg úgy csinálni, hogy ő szingli, akkor az enyhítő körülmény lenne.


Viszont amit csinálhatsz: kérj meg valaki csajt, hogy próbáljon meg flörtölni vele. A legjobb, ha valaki olyanról van szó, akit te nem ismersz személyesen (tehát akivel nem találkozhatott, nem láthatta Fb-on az ismerőseid között, stb.). Arra gondoltam, hogy kérd meg az egyik baártnődet, hogy kérjen meg valakit, akiben megbízik, hogy csekkolja le. Aztán ha a srác megmondja, hogy kapcsolatban van, tök jó, ha nem, legalább tudod. (És ha ne adj' Isten utóbbi az eset, akkor kérjél screenshotokat, hogy legyen mivel konfrontálni a pasit.)

2020. jún. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nos, Igen, instagramon történik ez a cécó. És nem vállal fel. Mint említettem, nincs még közös képünk a távolság miatt. Viszont ami idegesítő. hogy az én képeimet nem kedveli! És ez most ahogy említed, szöget ütött a fejemben. Eddig teljes mértékben őszintének tűnt, de most ezek után nem tudom mit gondoljak :( Mert idegenek nők képeit kedveli, pont az enyémeket nem... Három éve nincs kapcsolatban, állítása szerint napi 18 órát dolgozott, és csak az utóbbi egy évben dolgozik freelancerként, így most már csak napi 8 órát. 3 éve egy 3 éves kapcsolata volt. De gondolom voltak szex kapcsolatai, évekig nem lehet egyedül valaki... Érted. De azt, hogy mennyire hűséges, arról fogalmam sincs... Nyilván senki sem vallja be, hogy "hé, én állandóan csalom a barátnőimet"... Igazából nem vesz el időt tőlem az instázása, mert akkor is beszél velem, amikor instán is fent van. Párhuzamosan. De azt vettem észre, instán mindig fent van, ha whatsappon is. Viszont láttam utalásokat a múltbeki képeiből, hogy mikor volt kapcsolatban, mert mindig rakott olyan idézeteket. Nem tudom miért van ez, hogy az én képeim nem kedveli és most miért nem tesz valami utalást, mint eddig, ha kapcsolatban volt. Lehet az az oka, hogy még nem vagyunk együtt fizikailag. Nem tudom, de aggaszt a dolog. Szerintem pont azt csinálja az instán, azt mutatja, hogy szingli, mivégre lákjolgatná idegenek képeit és az enyéim nem? :(( Nem értek semmit :( Teljesen mások a benyomásaim kettőnkkel kapcsolatban :(( Megkértem barátnőmet, és egyszer írt az ismerős csinos lánynak, de azóta hiába, nem ír a lánynak neki többet. Sosem ír vissza.
2020. jún. 19. 19:07
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy hasonló párkapcsolatom ami kőkemény 4 hónapig tartott, pont ezért, mert ugyanezt csinálta a srác. Aztán amikor megkérdeztem tőle, hogy ez mégis mire jó, az volt a válasza, hogy szereti más csajok képeit nézegetni stb. Persze a közösségi oldalakon ugyanúgy nem vállalt fel és a végén kiderült, hogy más lányokkal is találkozgat, ergo több vasat tartott egyszerre a tűzben, na ezek után megreptettem,ahogy illik :D
2020. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!