Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan borultam ki vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan borultam ki vagy nem? (hosszura sikeredett)

Figyelt kérdés
8 honapja vagyunk együtt és most koltoztunk ossze. Eddig parszor volt ilyen apróbb nezetelteres, de tegnap volt egy nagyobb vita. Baratnom most nem dolgozik nyar vegeig igy o csinalja a lakast. Konkrétan minden az o izlese szerint van, allandoan mondom neki hagyjon munkat nekem is, mert nem akarom, hogy allandoan egesz nap robotoljon. Tegnap osszeraktam egy agyat es letoroltem par dolgot aztan nem volt semmi feladatom. Mondtam neki, hogy nem talalom a helyem itt es, nem tudok semmiben igazan segiteni mert mar minden szinte kesz. Nem beszedes mellette, tegnap kb annyi volt a beszelgetes mit kene venni vagy itt ott mi hogy legyen. Engem ez annyira idegesitett, hogy ezen igy osszevesztunk aztan megsertodott. Bocsanatot kertem tole este, sosem sirt meg, rossz volt latni. Csak egyszeruen engem annyira feldult, hogy segiteni nem kell semmiben, beszelgetes nincs. Ha nem hozok fel valami temat akkor siri csond van. Szeretek en is csendben lenni, de mar direkt nem hoztam fel semmi temat, mert allandoan nem akarok en nyitni.
2020. júl. 2. 10:38
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Bűntudatom volt egész ejszaka emiatt, mindig turelmes vagyok, de most valahogy nem voltam az. Szeretem nagyon, el tudnam kepzelni vele a jovomet, de ugy erzem valahogy nem kaptam ebben teret rendesen
2020. júl. 2. 10:39
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Oké, neked ígényed van, hogy segíts, ami megbeszélhető értelmesen.

Engem jobban aggaszt, hogy nincs miről beszélgetnetek 8 hónap után..

2020. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
En szeretek mindenrol beszelni, csomot meséltem neki allandoan faggatom, de o valahogy annyira nem nyit.
2020. júl. 2. 10:45
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Neken volt egy ilyen exem, folyron dumált. Alapjáraton én sem vagyok kuka, de folyton a munkájáról, meg róla volt szó, meguntam, hogy bármiről akarjak beszélni vele.
2020. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Jo de en egyaltalan nem beszelek 0 24 ben, full introvertalt vagyok, de azert egy alap kommunikációt ne keljen allandoan kieroszakolni
2020. júl. 2. 10:51
 6/29 A kérdező kommentje:
Es mondhatni javareszt nem a sajat dolgaimat tukmalom a masikra hanem kozos dolgok vagy rola erdeklodok
2020. júl. 2. 10:51
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is necces hogy nem tudtok minőségi beszélgetést folytatni immáron 8 hónapja, és ilyen noname tipikus férfi egot sértő dolgon akadsz ki ahelyett hogy a tényleges problémát beszélnéd meg vele. Ha nincs miről beszélni akkor szerintem a párkapcsolat is értelmetlen.


Az igazi szeretet nem ilyen szerintem, ez szimplán csak ragaszkodás.

2020. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%
Ahelyett hogy kedveskedtél volna hogy mindent ő készített el az albérletben, ahelyett veszekedtél vele, ezért bőgött, mert nem várta tőled hogy azt a nagy munkáját ilyen bunkó módon minősítsd. Te meg mint egy kis ovodás aki retteg hogy a barátnő elhapol minden munkát előle neki támadsz egy vitával hogy hagyjon neked is valami munkát, de az eszedbe nem jutott hogy mivel ő ráér gondolta megkímél az otthoni munkátől mert gondolom a munkahely nem leányálom. Szép reakció! Ne csodálkozz hogy bőgött, és jogosan!
2020. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy a legnagyobb problémátok nem ez, hanem az hogy 8 hónapja vagytok együtt és nem tudtok spontán beszélgetni ez nagyon necces, 7-es 8-as vagyok.
2020. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
*munkától
2020. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!