Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan borultam ki vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan borultam ki vagy nem? (hosszura sikeredett)

Figyelt kérdés
8 honapja vagyunk együtt és most koltoztunk ossze. Eddig parszor volt ilyen apróbb nezetelteres, de tegnap volt egy nagyobb vita. Baratnom most nem dolgozik nyar vegeig igy o csinalja a lakast. Konkrétan minden az o izlese szerint van, allandoan mondom neki hagyjon munkat nekem is, mert nem akarom, hogy allandoan egesz nap robotoljon. Tegnap osszeraktam egy agyat es letoroltem par dolgot aztan nem volt semmi feladatom. Mondtam neki, hogy nem talalom a helyem itt es, nem tudok semmiben igazan segiteni mert mar minden szinte kesz. Nem beszedes mellette, tegnap kb annyi volt a beszelgetes mit kene venni vagy itt ott mi hogy legyen. Engem ez annyira idegesitett, hogy ezen igy osszevesztunk aztan megsertodott. Bocsanatot kertem tole este, sosem sirt meg, rossz volt latni. Csak egyszeruen engem annyira feldult, hogy segiteni nem kell semmiben, beszelgetes nincs. Ha nem hozok fel valami temat akkor siri csond van. Szeretek en is csendben lenni, de mar direkt nem hoztam fel semmi temat, mert allandoan nem akarok en nyitni.
2020. júl. 2. 10:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hog miért vagy kifakadva, hogy nincs hézimunka. Otthon van, ráér, akkor csinálja. Majd ősztől nem fog ráérni, akkor neked is lesz.
2020. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nehogy ugy jojjon le, hogy egyaltalan nem koszontem meg, nem tudom naponta hany alkalommal mondtam el, hogy halas vagyok. De konkretan semminel nincs megkerdezve a velemenyem, ha valamit felvetek, hogy ez itt tok jol nezne ki akkor az le van fujva.
2020. júl. 2. 11:02
 13/29 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagyok buszke ra ahogy viselkedtem, eddig is ezentul is megbecsulom
2020. júl. 2. 11:05
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem a nem tudod hányszor mondtad el a köszönömöt, a szó kevés a tettek a lényeg, pl. azzal köszönted volna meg a legjobban ha nem generálsz ovodás vitát. Miért baj neked hogy szeret ilyenekkel foglalkozni, így szokott kezdődni, most még csak azon panaszkodsz hogy nem találod ebbe az egészbe a helyed mert nem tudsz segíteni, de már az nem normális hogy ez felidegesített ahelyett hogy a tényeket látnád, nyár van, ő szabin van, te dolgozol, és gondolom nem a lábadat áztatod egy irodába, ergo ő ráér te nem, te fáradtan mész haza neki mindegy mikor ébred mert ráér, de az ahogy lereagáltad ezt az egészet nagyon necces. Mi lesz ha valamiben majd együtt dolgoztok te elkezded majd az ideges versenyző stílust, hogy de neked is hagyjon munkát, túl toltad ezt ugye tudod.


Egy probléma ebben az egészben hogy a véleményedet nem tudod vele megbeszélni, ergo igazából éltek egymás mellett de nem közösen, ha van egy vágyad hogy neked ez így tetszene azt meg kéne értelmesen tudni beszélni, a párkapcsolat kompromisszum. Igazából téged nem ez zavar hogy nem tudsz segíteni, hanem hogy nem tetszik az albérlet ahogy berendezte, akkor mond meg neki, de úgy hogy ne bántsd meg.

2020. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem csak mondom, megolelgetem meg meglepem egy etellel peldaul.

Nem versenyzek, mert tudom, hogy a párkapcsolatban kozosen szamitnak az elert dolgok, de ha elmondom 100 x szeretnek segiteni nyugodtan menjen haza 15 kor es ne robotoljon 18 ig es nem hallgat meg az szarul esik.

2020. júl. 2. 11:13
 16/29 A kérdező kommentje:
En mar beszeltem rola errol, azt mondta nem igenyli a kommunikációt.
2020. júl. 2. 11:28
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy őszinte legyek, 20nál többnek nem tudlak elképzelni ilyen "hatalmas" problémával, probléma megoldó képességgel.


8hónap alatt nem derült ki, hogy nem tudtok egymással beszélgetni? Ha az én párom ilyen lenne, nem költöztem volna vele össze.


Az is elég gáz, hogy úgy rendezi be a házat, ahogy neki tetszik. Eszembe nem jutott volna, hogy csak az én izlésem szerint tegyem (mikor megvettük a házunkat, nálunk is én rendeztem be, mert itthon voltam terhesen, férjem rengeteget dolgozott. De mindenben kikértem a véleményét, hisz az ő otthona is, nem csak az enyém.


Nem hagyja hogy segíts neki... nem megkérdezni kell, hanem odamdnni és segíteni. Ha férjem megkérdezi pl hogy elmosogasson e, vagy valami, mindig mondom neki, hogy hagyja csak, majd megcsinálom. De jol esik ha ennek ellenére is odamegy és megcsinálja. Vagy meg sem kérdezi.


Itt a probléma, nem tudsz a talpadra állni, hogy igenis férfi vagy, határozott, tudatos.. ha nem megy valami, nem kell eröltetni.

2020. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ez két külön probléma, bár persze összefüggnek. Az egyszerűbbik, hogy ő nagy melóval, mintegy ajándékként berendezte az albit és nem látja, hogy őszintén örülsz neki, mert szerinted minden úgy van, ahogy ő akarta és zavar, hogy nem közösen csináltátok. Mindkettőtöknek teljesen érthető az álláspontja. A másik viszont, hogy ezt simán meg lehetne beszélni kb. így, ahogy itt leírtam. Ha kommunikálni tudnátok egymással. Borzasztó az, ha valaki a hallgatásával büntet és esélyt se ad ezzel, hogy rendezzétek, nem csapatként gondol rátok, csak győzni akar. Szerintem sürgősen próbáljatok meg kizökkenni otthonról és valahová elmenni kettesben, jön a hétvége, ne a mit kell még csinálni legyen a fontosabb, hanem ezt a falat eltüntetni kettőtök közül.
2020. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Igy csinálom en is a dolgokat, nem kellett mondani, hogy mit csinaljak, mert meglatom magamtol a feladatot.
2020. júl. 2. 11:41
 20/29 A kérdező kommentje:
En ezt mondtam neki, hogy a lakas ellenére randizni akarok, minosegileg vele lenni. Tudom, hogy nem tudom visszacsinalni a dolgot, banom is, egy jo eset volt, hogy legközelebb ne forduljon ilyen elo
2020. júl. 2. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!