Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nyitott kapcsolat, házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat, házasság, működhet?

Figyelt kérdés

Valószínű kérdésemmel, eléggé ellenszenves leszek egyesek számára. Az átlag ember ezt nem érti meg, már csak a vallás miatt is.

Férjemmel 24 éve vagyunk együtt, szerelemben..igen még ha a kérdésem és írásom egyeseknek hihetetlennek tűnhet. Nagyon szeretjük még mindig egymást, egymáson kívül nem volt más az életünkben szexuálisan. A szexuális életünk eléggé megkopott ennyi év után, de, hogy őszinte legyek csak a részemről. Imádom őt, mindent megtesz,hogy jó legyen nekem is, de ezen a területen valami nekem mégiscsak hiányzott.. Nagyon régóta éreztem már ezt, és ezt őszintén el is mondtam neki, de nem történt semmi. Férjem a hűség mintaképe, és biztos nem normálisnak fogtok tartani amit most írok, de ha észre vettem, hogy valami nő esetleg figyeli, vagy ő észrevette, hogy esetleg kellette magát neki egy nő, míg más nőt a féltékenységbe kergetett, engem annyira felizgatott, hogy hetekig utána fellendült a szexuális életünk..nagyon.. El is mondtam neki, biztattam hogy flörtöljön másokkal, de ő ezt nem vette komolyan. Ezt így évekig pedzettem neki. Múltkor azonban, valaki erőteljesen ráhajtott, persze nem történt semmi, viszont otthon, tüzelt a szexuális életünk. Ekkor kezdte komolyan venni az egészet. Felajánlottam neki, hogy ha alkalom nyílik rá, ne fogja vissza magát, először furcsállotta, de aztán már kezdett tetszeni neki a dolog. Igent mondott és később azt mondta, hogy ez kölcsönös legyen. Tegyünk egy próbát (már ha összejön, tehát nem direkt erre fogunk hajtani), megbeszéljük, hogy a másik ezt hogy élte meg,és ha működik és még jót is tesz akkor máskor is előfordulhat, ha meg nem akkor ennyi volt. Az ásó,kapát komolyan gondoljuk, de egy kis bizsergés nagyon jó lenne. Talán azt hiszitek ez kamu, és ilyen nincs, de igen, mondtam is hogy én ilyen defektes vagyok. Ennyi. Megegyeztünk, hogy mindent megbeszélünk, és ez csak azért lehetséges mert teljesen megbízunk egymásban. Volt olyan akinél ez működött?



2020. júl. 20. 16:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
10 Akit vinni lehet azt vigyék de gyorsan:DD
2020. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Hogy kapj értelmes választ is..


Az egyik barátnőm és a férje 1 éve élnek így. Szeretik egymást, van 3 gyerek, szép ház, egzisztencia. De a szex már nem működik köztük Rég óta. És a férj ajánlotta fel a feleségnek a nyitott házasságot.

Nagyon jól megvannak, és őszintén megvallom, hogy nem ítélem el őket.

2020. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát nekem meg ez a rémálmom.. A szerelmem valaki mással flörtöl vagy csak érdeklődik iránta..

De ezt te érzed, mert nekem még nem volt 20+ éves kapcsolatom.

2020. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12-es, köszönöm válaszod. Erre voltam kiváncsi.
2020. júl. 22. 14:32
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Engem meg simán izgatna ha a feleségemet valaki elvinné egy kanyarra. Sőt, ha jól megdugná, és még nézhetném is, az lenne az igazi. Mint látható, én meg ilyen vagyok. A baj az, hogy a feleségem utálja a szexet, így sem én, sem más nem fogja kefélni. Pedig fene mód jó nő!
2020. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Erről beszélek. :D Én nő létemre érzek így. Jó tudni,hogy nem én egyedül vagyok ilyen defektes. :D
2020. júl. 24. 12:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem Vagy defektes, inkább nagyon szoros a kapcsolatotok, hogy ilyenről nyíltam beszéltek.
2020. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!