Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért érzik úgy a nők, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik úgy a nők, és éreztetik is a másik féllel, hogy a szexért "cserébe" nekik járnak dolgok?

Figyelt kérdés

Vagyis úgy állítják be, mintha az egy nagy kegyesség lenne a részükről. Én naív eddig azt hittem, hogy a szex mindkét fél részére örömet okoz, nem az van (jó esetben), hogy az egyik ad a másik meg csak kap. Mindkét fél élvezi.

És mégis ez egy elfogadott dolog, hogy a nők elvárnak ezt azt (még ha így ki sem mondják), amiért lefekszenek a pasikkal (vacsora, ő fizessen, vigye ide-oda stb.).

Ergo saját maguk vallják be, hogy ezzel ők szolgáltatást nyújtanak, tehát saját magukat "kur.vásítják" le.


2020. júl. 23. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10 Ezt értitek alatta 100bol 99szer. Ez van, még ha így kimondva nem is olyan szép.


A 99 alkalom: közeledtek a lányhoz szexért vagy párkapcsolatért, de NEM közlitek a szándékotokat, hanem eljátsszáktok a tökéletes barátot aki mindig ott van a lánynak, kerdezgeti a napjáról, stb. Ez mehet tovább addig amíg a pasi osszeszedi magát és szerelmet vall a lánynak, aki lerázza azzal a szöveggel, hogy csak barátjaként tekint rá (ami jogos) amikor meg ez történik, akkor megy az, hogy jaaaj arra bezzeg jó voltam hogy meghallgassalak. A jófiúk csak a friendzoneig jutnak :((

Vagy pedig a végtelenségig is huzodhat ez az állapot, mert az illető arra vár, hogy a lány majd magától észreveszi ezeket a hú de mély érzelmeket. Ilyenkor meg megy a kétszínűsködés: a lánnyal továbbra is kedves, de közben magában dühös hogy ki van használva és lelki szemetesládának van nézve.


Az 1 alkalom meg az, amikor a férfi szerelmet vall, a nő pedig azt mondja elutasítás helyett, hogy "háát nem is tudom, majd meglatjuk a jövőben, addig is maradjunk barátok" és a férfi ahelyett hogy megtartaná a gerincét és lelép, továbbra is csicskul a nőnek.


Jóformán sosem hallottam még férfitól, hogy a gyakorlatban panaszkodna a második típusú friendzonerol. Mindig csak az első megy: "kedves voltam, kiérdemeltem a p inát, de mégis le lettem rázva ezzel a hülye barátos szöveggel" . Szóval minek azt hazudni, hogy a friendzone definíciója más lenne?

2020. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
A te fajtád szerint így is úgy is k.rva minden nő. Akkor már okosabb az, amelyik "megkéri az árát", mint amelyik "ingyen" csinálja.:D Nem gondolod? Amelyik "ingyen" csinálja az sem kap több megbecsülést.
2020. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Normáliséknál a szex mindkét fél számára élvezet. Nekem eszembe nem jutna a szexért cserébe bármit elvárni, vagy szexszel zsarolni a másikat. Ez csak az éretlen tinilányok taktikája. Ezért nem értem azt sem, mikor "x randiig kell várni a szexszel, nem szabad magad korán odaadni".

Én nem odaadom magam a másiknak, mert a szex nem valami kegy a másik fél részére, hanem kölcsönös örömszerzés. És ha az első randin mind a ketten kívánjuk, akkor az első randin lesz szex.


Kapcsolatban pedig nem csak a szexben fontos a kölcsönösség. Igen, jól esik, ha a párom elvisz vacsorázni, de cserébe én is meglepem, nem egyoldalúan várom a kényeztetést. És a meglepetés az nem szex, mert azt vacsorameghivás nélkül is csináljuk, mert szeretjük egymást és élvezzük.

2020. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert náluk van az összes p.nci
2020. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#11 Abszolút nem, max néha előfordul olyan is, amit te írsz.


A jelenség a gyakorlatban úgy történik, hogy a nő húzza a férfi agyát, provokálja, hitegeti. Ha pedig a férfi megunná, és lelépne, akkor a hp hirtelen engedékeny lesz és lesz randi, amit eddig kamudumákkal halogatott. Vagy lesz a legközelebb a férfitól kapott segítség után kis tipitapi és csókolózás, de semmi több, mert "ez túl gyors nekem". Így megint lehet húzni az időt, és a férfi agyát egy ideig.


Jellemzően ez fiatalabb korban és/vagy tapasztalatlan pasikkal történik, akik nem tudnak semmit erről a női viselkedéstípusról, de ha tudnak is nem hiszik el.

Hiszen "Era biztos nem ilyen, ő mindenkivel kedves, aranyos, jószívű, nem lehet ilyen hidegen számító rohadék, biztos náshol van a hiba. A családjában, az előző pasijában, a körülményekben, korábbi traumákban, stb."


Ezekre a nő is ráerősít rendszeresen célozgatásokkal, így a markában tudja tartani a pasikat.

2020. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!