Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem mondják meg amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondják meg amit gondolnak a szituációról barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőm szeretne lassan csak a vállalkozásában dolgozni és azt főállásá tenni.

Szüleim kérdezték őt hogy mi lesz velünk stb.elmondta h ő mit tervez a munkával kapcsolatban. Azt mondták neki addig ne lépjen míg nem lesz meg h mi lesz kettőnkkel.


Viszont jóval korábban mikor velem beszélgettek ilyenről akkor azt mondták bnőmnek nem való a vállalkozás, nem elég rugalmas, nem tud előre ésszerűen gondolkodni stb hogy hogy ossza be a vendégeit stb..


Viszont neki nem ezt mondták miért ne adja fel a mostani főállását.


2020. aug. 5. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy kicsit fogalmazd már újra! Mert mi köze kettőtök kapcsolatának, hogy a barátnőd mit szeretne dolgozni?
2020. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én sem, mi köze a te szüleidnek, hogy mit és hol dolgozik a barátnőd? Kicsit furcsa...
2020. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? A szüleid mikor akarnak fizetni neked pénzt a munkádért a vállalkozásukban? Mondd meg nekik, hogy akkor tudod komolyra fűzni a kapcsolatot a barátnőddel, ha végre neked is lesz pénzed.
2020. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Pénzünk van neki és nekem is.

2.Azt mondták neki hogy amíg nem döntünk hogy mit akarunk egymással ( házasság gyerek házvétel stb) addig ne mondjon fel mivel így több a pénz

Ezzel az a baj h nekem mást mondtak anno mikor velem beszéltek h mik a tervei bnőmnek a munkájával.

2020. aug. 5. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Komolyan ennyire töketlen vagy? Most a szüleid szakítsanak helyetted? Vagy a szádba kell rágni, ennél jobban, hogy szerintük ti se sokáig lesztek együtt?

Konkrétan azt várják, hogy tedd már ki a nődet. Ezen dolgozik anyád évek óta.

2020. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!