Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hozzám költözne a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám költözne a barátom, de a családja távol lalik, akikkel nem szimpatizálok. Nyilván hozzánk jönnének olyankor pár napra. Hogy lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Az, hogy nem szimpatizálok annyit takar, hogy teljesen mások, de nem vagyok rosszindulatú vagy bunkó, csak nem akarok én se közel kerülni hozzájuk.

Viszont nekem nagy dolog valakit beengedni a fészkembe, és így ha a barátom nálam lakna, ők is oda járnának. Erre nem biztos hogy fel vagyok készülve. Pedig csak pár napokról van szó.. ide tudtam eddig “menekülni”, ha nem volt erőm a gyerekekhez vagy a bájcsevelyhez.


2020. aug. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha szereted a párodat, akkor azt a nagyon ritka alkalmat kibírod.

Lehet, hogy végül meg is kedveled őket.

A párod szereti a családját.

Gondolj arra, ha az ő szülei nincsenek, akkor a párod sincs.

2020. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszták, akkor nagy gond nem lehet. A koszos ruhás büdösebb rokonok szoktak nyomot hagyni a lakáson.
2020. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Max 1 napra jonnek vagy mashol alszanak.

Nem kell ott altatnod elszallasolnod oket ha nem akarod.

2020. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek? Neeem, gyerekek maradnak a helyükön.
2020. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki kene hozzajuk menni. Nem tartom magatol ertetodonek ezt a vendegjarast, ha a te otthonod.
2020. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen alapon szakítanod kellene a barátoddal, hiszen nincs jövője a kapcsolatotoknak, a családja mindig az marad. Házasságban nem tudod elkerülni velük a találkozást.
2020. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott altatnod nem kell őket. Egyszerűen ezt nem kell bevezetni, és kész.

Hozzánk sem jön soha itt alvós vendég, fel sem merül. Nincs hely, ennyi (amúgy van, három szobásban lakunk ketten, de nekünk nem fér bele).

2020. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!