Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Teljesen megváltozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megváltozott a barátom életvitele. Röviden otthonülős lett. Részletek lenn. Szerintetek ez mennyire problémás?

Figyelt kérdés

2 éve lett egy új hobbija. Olyan volt, mint egy 2. munkahely, egy másodállás, hisz pénzt is keres vele. De rengeteg időt elvisz. 1 éve átment részmunkaidőre a munkahelyén, hogy mindig tudja csinálni a hobbit, ugyanis a délutános műszakok napján szinte egyáltalán nem tudta csinálni. Semmi ideje nem volt a munka + hobbi mellett ekkor. Olyan volt, mintha két műszakban dolgozna. Most meg felmondott a munkahelyén, hogy csak a hobbinak élhessen. Most már úgy keres vele, hogy nem szorul rá a rendes munkahelyének a bevételére.

De ez azt jelenti, hogy folyton itthon van. Szerintem az embernek kell a társaság. Nincs baráti köre, akivel összejárna, csak a nővére van, a szülei, meg én. Nem azt mondom, hogy 1 barátja sincs, de azokkal évi max 2X találkozik, meg heti 1X chatel, hisz nem a szomszédban laknak. Szerintem ez tök szar. Nem megy így el itthonról, csak akkor, ha velem van program. Mi lesz, ha gyerekünk lesz pár év múlva? Majd én megyek dolgozni, és ő lesz itthon a gyerekkel? Annyi előnye van a dolognak, hogy így egészségügyi okokból legalább eljár futni heti 1X, meg edz itthon is heti 1X, és egész jó lett a teste, előtte nagyon izomtalan volt.


2020. aug. 10. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem az embernek kell a társaság"


Szerinted igen, de ne magadból indulj ki. Valakinek vagy jóval kevesebb, vagy semmilyen igénye nincs erre és teljesen jó neki a chatelés vagy elvan magában, mások vagyunk. Más kérdés hogy egy párkapcsolat így nehezen fenntartható, az már a te döntésed hogy ez így okés-e, vagy nem tudod vele tovább elképzelni.

2020. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se mászkálok nagyon sehova.Ettől még nem kell zokogni!Örülj,hogy nem megy mindeneste a kocsmába,meg a haverokkal,mert akkor most azon rinyálnál,hogy merre van,miért nem vette fel a telefont,mikor ér már haza...

Az embert hagyd békén,hagy csinálja a munkáját,ha szereti csinálni.

Mindenbe beleokoskodtok,és meg akarjátok már azt is szabni,hogy mikor maradhat az ember otthon?

Nagyon idegesítő nő lehetsz,biztos állandóan rajta csimpaszkodsz,ugrabugrálsz körbe ,számonkérve hogy már megint otthon van,és a fülébe mormolod a te nézeteidet.


Hagyd békén!

2020. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sincsenek nagyon barátaink és mi sem mászkálunk sehová (főleg a korona-helyzet óta, de előtte is ritkán, és akkor is inkább együtt). Nem értem, mi a baj ezzel.
2020. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi sem mászkálunk el, csak ha van hosszabb szabink, örülünk hogy itthon lehetünk
2020. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapsz néhány hasznos linket.

Én mindig is imádtam itthon lenni, a társaság lefárasztott... Selejtnek gondoltam magam, hála az olyanoknak, akik úgy gondolkoztak, mint most te. Aztán 14-15 évesen ráébredtem, hogy nagyon sokan vagyunk még így!


[link]


[link]


[link]

2020. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!