Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyi embernek van gondja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi embernek van gondja az alapvető higéniával?Sokan nem ápolják a fogukat?

Figyelt kérdés
Randiztam egy férfivel, aki 31 évesen, alig akart fogat mosni.Ez úgy derült ki, hogy ismekedés során, nála aludtam párszor és se este se reggel nem mosta meg a fogát.Ami azért, volt meglepő, mert minden más rendben volt, tehát fürdőtt, normálisan öltözködött,rendes munkahelye van.Erre viszont nagyon nem adott.Próbáltam finoman rávezetni, de nem vette a lapot megelégedtem és hagytam az egészet.Én használok fogselymet, reggel arcot mosok és egyből fogat is, hogy friss szájjal adjak csókot vagy csak szimplán így esik jól , ha érzem tiszta a szám.Számomra nagyon kiábrándító, hogy hívogatnom kéne egy 30cas pasit fogat mosni.Ha ilyen téren igénytelen később mi lesz.És a régebbi párom is ilyen volt ő mosta a fogát de simán elfelejtette kb. minden 3. nap.Most ebből a 2 példából nem általánosítani akarok, csak számomra döbbenetes,hogy néhány ember mennyire igénytelen ilyen téren.Mielőtt kapnám a savat én is odafigyelek magamra tusolok, hajam mindig tiszta, körmeim ,illatos ruha ,gyantáztatom magam, sportolok.Tehát nem egy putris nő vagyok.
2020. aug. 14. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Sajnos igen.


Na de a nőket se féltsd! Szőrök (arc, bajuszka, alkar, lábujjak teteje,...). Fülzsír!!! És ha még meglátok 2-3 hüvelygomba, hüvelybaktérium, meg hasonló reklámot, komolyan elgondolkodom hogy veszek szexre egy guminőt.

2020. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nemtől függetlenül, igen. Sok az igénytelen ember.
2020. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
#1-es Hogy jön a szőr, vagy a fertőzések a higiéniához? Az egyik megszokás és egyéni ízlés kérdése, a másik betegség.
2020. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A fogápolás hiánya, olyan mértéket öltött, hogy az ínnye folyamatosan be volt gyulladva vérzett, tiszta lepedék volt a foga a (31) randipartneremnek. El nem tudom képzelni, hogy lehet ennyire elhanyagolni egy ilyen dolgot utána meg csodálkozik h minden második foga szuvas. Stb.
2020. aug. 14. 17:27
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

"csodálkozik h minden második foga szuvas"


Mondjuk ez genetika. Ismerek olyat, aki hiába mosott napi 3-szor is fogat, 50 éves korára kihullott az összes, más meg sose most fogat, és megvan neki mind, még hófehérek is (Az lehet, hogy amúgy büdös a szája :D).

2020. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Én a szexpartneremhez nem vittem fogkefét, mert mentem-jöttem, nem éltünk együtt.
2020. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy egyszer elfelejtődik, noh de 2-3 hónapig, főleg a kezdeti szakaszban mégjobban oda kéne tennie magát nem?

Érdekes én nem felejtettem el zuhanyozni vagy szőrteleníteni.

Azért szerintem a mai világban már nem kéne ősembert játszani.

2020. aug. 14. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én randiztam olyannal, aki mindig ízlésesen öltözött, jó parfüm, szép lakás, de kosz volt bent, kupi, és simán lefeküdt a nyári melegben úgy aludni, hogy nem tusolt és nem mosott fogat...na többet engem nem látott :D Egyébként azt nem tudom, hogy ez mennyire gyakori jelenség, mással nekem nem volt ilyen gondom, én alapból igyekszem úgy megválogatni a partnereimet, hogy igényesek legyenek, ez az egy kivétel volt.
2020. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rajta se látszott, hogy igénytelen borotvált arc, járt fodrászhoz, cserélte a gatyáit :D illatos volt a ruhája.Olvasott, intelligens férfi volt ez volt vele a gáz.Igyekeztem segíteni, vegyen szájvizet, fogyelymet ideig- óráig működött aztán újból semmi.:(
2020. aug. 14. 18:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Najó kérdező azért ezek nagyon alap dolgok, fodrászhoz mindenki jár :D Kivéve, akinek a kedves párja nyírja a haját, de a tiszta ruha is alap elvárás, van aki felvesz koszos, izzadt ruhát? Fúj..ez még nem kifejezett igényesség, hanem alap dolgok :D Inkább olyanokra figyelj randin, hogy milyenek a körmei, a cipője, rendben van e belül is az autója, ha van neki, ezek szerintem többet elárulnak az igényességről.
2020. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!