Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítani a rend " nem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani a rend " nem szeretete" miatt?

Figyelt kérdés
Történt veled ilyen? - meddig tűrtél hogy hátha változik?
2020. aug. 17. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Fordítva rosszabb. Nekem volt szerencsém tisztaság/rendmániás szülőhöz, azóta ez kiakaszt. Mondjuk az ellenkező véglet se nyerő (ilyen rokonom is van), de arany középút kell itt is, mint mindenhol.
2020. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi miatt lehet szakítani. Ha ennyira zavar, akkor pakolj utána, meg lehet osztani úgy is a feladatokat, hogy te raksz rendet, a másik meg takarít, vagy bármi más házimunkát végez.
2020. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én inkább egy rend mániást dobnék ki.
2020. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Néha nekem sincs kedvem pakolászni, mindig suvickolni. De a tartós kupit nem tűröm. Nem kell, hogy minden az élén álljon, de legyen egy alap rend.

Viszont mikor exem irdatlan büdös zoknijai tucatjával kerültek elő használtam a párnák alól, ágy alól, bútorok alól is fiókokból, akkor már bőven megérett a dolog a lapátra.

2020. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás soha nem fordult meg emiatt a fejemben. Engem anyukám úgy nevelt, hogy mindig rakjak rendet magam után, ha ettem, azt az egy tányért és evőeszközt mossam el.


A párom anyukájánál ez nem volt szempont. Náluk egész nap pakolták a mosogatót, aztán reggel elmosta az anyukája.


Mióta összeköltőztünk, ezt megbeszéltük, hogy sokkal egyszerűbb elmosogatni magunk után, mint másnap egyikünk szívjon fél órát egy halom mosatlannal.

Párom tartja magát ehhez, cserébe én más mániámból engedtem. Ha neki jó, hogy kupacban tárolja a ruháit, akkor tárolja, nem rendezgetem kényszeresen. És be kellett látnom, hogy nem ömlik a fejemre a világ, mert poros a szekrény alatt.


Alkalmazkodtunk egymás dilijeihez, és igyekeztünk egy középutat megtalálni.

De nem hisztiztem kényszeresen ezek miatt soha, csak elmondtam, hogy én hogy gondolom, meghallgattam ő, hogyan gondolja és mindig találtunk kedvező alternatívát.


Nekem is meg kellett értenem, hogy ő húszonx évig élt az anyukájával, olyan szabályok és normák között amik számukra teljesen megfelelőek voltak, és én is húszonx évig életem anyukámmal teljesen más szabályok és normák szerint. Ezeket kellett egy új, közös életre rácsíszolni.

2020. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fontos a rend, tehát megértem a dolgot.
2020. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néha szoktam megzakkanni, hogy gané van.. Általában a PMS rádob egy lapáttal.. Ilyenkor félőrűlt módjára dobálózok, szitkolózok és basztatom a párom, hogy nem csinál semmit..

És kitakarítok, mint állat.. Majd megint magasról tojok a rendre..

2020. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg, hogy elhagyod ha nem lesz rendesebb, mert már nem bírod tovább. Vagy, te se pakolj pár napig és ha már nem bírja majd a kupit, neki áll....
2020. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak rendetlen volt, hanem a háztartást sem vezette, kosz és mocsok volt, önmagára sem adott. Úgyhogy igen volt már ilyenből szakítás
2020. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!