Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire rend mániás a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rend mániás a párod?

Figyelt kérdés

Ez már rend mánia lenne már ha nem tudom szó nélkül hagyni:

- ne napokig legyen szanaszét valami ha már nem használja ne hagyja ott napokig

- Vagy ugyan ha látja hogy rossz a kenyér dobja már ki és ne legyen ott napokig

- sok ilyen apró dolog ami nem fél óra, órás rendrakási feladat lenne hogy ezeket magától észrevegye


Mert most egy kis lakásban élünk és már most ilyen gondok vannak mi lesz ha egyszer gyerek meg kertes ház lesz..?


2020. jún. 27. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Ez az állapot gondolom nem egyik napról a másikra alakult így. Jól gondolom?


Egyébként a kérdésedre: semennyire, nem is várom el tőle, hogy az legyen, nem is tudna az lenni. Egyébként is a férfiak alapjáraton képtelenek rá. Neki más a feladata.Cirkuszolni meg felesleges, a békét és a nyugalmat szeretem.

2020. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan rendmániás, mint én. Szerencsére. Utálnék mások után pakolni.
2020. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

"Egyébként is a férfiak alapjáraton képtelenek rá. Neki más a feladata."


Na ne röhögtess már te teremtés koronája! :D Ott az ajtó, kinn a híd alatt nyugalmad lehet.

2020. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok 33f. Nem egyik napról a másikra lett ilyen a barátnőm de összeköltözés előtt mikor beszéltünk erről Azt mondta figyelni fog.. azóta ha szólok érte basztat.snak veszi és mondta hogy ha nem tetszik nekem csináljam meg
2020. jún. 27. 15:02
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszik a párok, amikor összejönnek, hogy ezek milyen kis dolgok, ezen nem múlhat párkapcsolat. Pedig dehogynem. Ha az egyik putriban szeret lakni, a másik rendben és tisztaságban, akkor mindketten folyton frusztráltak lesznek, mert egyiküknek sem felel meg a helyzet.

Az ember általában otthonról hozza, hogy milyenné válik, nehéz rajta változtatni, ezért nem mindegy, hogy az elején hogy áll hozzá. A gyerek születése pedig általában még ront a helyzeten.

2020. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az en exem olyan szinten volt hogy naponta akart csicskaztatni hogy takaritsam a lakasat de attol elhordott igenytelennek a parasztja.
2020. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez rohadt messze van a rendmaniatol.

Én tuti nem élnek együtt egy olyan igénytelen emberrel, mint a párod

2020. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

"Egyébként is a férfiak alapjáraton képtelenek rá."


A francokat. Ha nem igénytelen és debil, akkor képes rá és magától is megcsinálja.

2020. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt írják, hogy a férfiak így meg úgy, azok csak egyszer fussanak bele a baktériumfóbiás, tisztaságmániás apámba. Na, itt omlik össze a szexista dumák többsége.


De én egyik végletet se kedvelem, se a "nédmá ott a csótány, há majd eeemegy" prosztóságot sem a "RENDNEK KELL LENNI" óbégatást, a patikai tisztaságot, a minden élére állítva stílust.

2020. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem eléggé rendmániás, még a koszos ruhát is összehajtogatva teszi be a szennyestartóba. Én sosem voltam igénytelen, szeretem a tisztaságot, viszont korábban rendszeresen széthagytam a dolgaimat a lakásban. Mikor összeköltöztünk, ő nevelt át, és igaza volt, sokkal jobb érzés, ha minden a helyén van, és nem káoszos a lakás. Én hálás vagyok, hogy ilyen párom van, látván más igénytelen, rendetlen férjeket. A takarítás nagy részét én csinálom, de igényes férfi mellett fele annyi idő.
2020. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!