Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gáz, ha az alsógatya több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha az alsógatya több helyen is lyukas?

Figyelt kérdés
2 hónapja lakunk együtt. A barátomnak több olyan alsógatyája is van, ami egy csomó helyen lyukas. Szerinte nincs vele gond, az apjának is ilyenjei vannak. Szerintem pedig baromi igénytelen. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. szept. 4. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Varrd meg XD

Persze, igénytelen.

2020. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát max apukánál reklamálhatsz. Ő ilyen mintát kapott, neki ez a természetes.
2020. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Uristen annyira átérzem.

Párom is ugyan ez.

Engem is nagyon idegesített.Amikor gyerek volt addig hordatták vele amíg kb le nem szakadt róla ezért neki is ez volt a természetes.Szörnyű.

Úgy oldottam meg,hogy vettem neki újakat a régieket meg kidobtam.

Most már ő magától dobja ki azt ami elszakadt.:)

2020. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van sajnos ami kikyukad általában a vékony szövetűek, de van ami nem rongyolódik szét
2020. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Exemnek is volt, igénytelennek tartottam mindig is. Megvarrtam vagy vettem/vett újat.
2020. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Baratomnak is volt 1-2 ilyen, poen hogy eszre se vette mindig. De am8kor felhivtam ra a figylemet kidobta es kesz.
2020. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Nekem vannak kényelmes otthoni bugyijaim(meg rossz itthoni pólók, bolyhos nadrág, kinyúlt gatya). Otthonra szerintem hordhat ilyet az ember, egy egy darabot, amíg mind tiszta, laza és kényelmes. Ha veszek új cuccot, azt nem itthonra hordom, hanem a korábbi elmenős szebb holmijaimból lesz itthoni, az újakból meg eljárkálósak. Ha valami kényelmes, addig hordom itthonra, amíg tönkre nem megy.
2020. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz, dobd ki, vegyetek újat.
2020. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Tangát vegyél neki
2020. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De igénytelen és gáz. De nem csak az ő hibája hanem a szülői mintáé is. Vegyél neki újat a régit meg dobd ki.
2020. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!