Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gáz, ha az alsógatya több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha az alsógatya több helyen is lyukas?

Figyelt kérdés
2 hónapja lakunk együtt. A barátomnak több olyan alsógatyája is van, ami egy csomó helyen lyukas. Szerinte nincs vele gond, az apjának is ilyenjei vannak. Szerintem pedig baromi igénytelen. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. szept. 4. 08:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy kérdező, ha megnézel egy bármilyen szövetet, az mindig lyukas. Mindig van némi rés a szálak között. Csak itt kicsit nagyobb :D
2020. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálunk is volt. Kidobtam 😁 Mindig mondtam a páromnak,figylej,ha bármi baj történik és kórházba kerülsz ez nagyon gáz. Nekem anyukám mindig azt tanitotta,hogy az alsóneműnek mindig tisztának és szakadásmentesnek kell lennie a fentebb leírt dolog miatt is. Meg egyébként is. Jó,nekem is van olyan bugyim amit a farmer ott elől megtépázott már,a külső rétege szétfeslett,de az akkor tökéletes amikor itthon vagyok és épp megvan. Akkor úgyse piszkál meg bottal sem a párom,nem látja,hogy csufi a bugyi 😊
2020. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden pasi ilyen, utálnak vásárolni. Én szimplán kidobáltam a lyukasakat és mondtam, hogy vegyen újakat. Nem kell ezt túlgondolni, csak lusták elmenni vásárolni meg kiszanálni őket.
2020. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Sok volt a bableves?
2020. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van nem egy olyan alsóm ami alul lyukas, semmi bajom nincs vele.
2020. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Én csak fekete alsógatyákat veszek, és több napig hordom őket. A rekordom kettő gatya és két pár zokni / hét, nyári időszakban, úgy, hogy egész héten egy szettben voltam, majd szombaton abban mentem bringázni és az esti fürdés után vettem tisztát. Szóval 6 nap - 1 nap / szett adott héten, amiből a második garnitúra használatban van a következő hét végéig. Viszont nem lyukasak.
2020. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os,neeemááár.Ez eléggé fujj. Nem büdösek?
2020. szept. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem büdösek, különben nem így csinálnám. :)
2020. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!